Trwa ładowanie...
d20h3gh

Szymon Hołownia opuszcza "Mam talent!". Prowadził show przez 12 lat

Szymon Hołownia ogłosił, że po 12 latach rezygnuje z prowadzenia programu TVN "Mam talent!". Po raz ostatni w show zobaczymy go w finałowym odcinku 12. edycji w sobotę 30 listopada.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Szymon Hołownia miałby się skupić na przygotowaniach do kampanii przed wyborami prezydenckimi
Szymon Hołownia miałby się skupić na przygotowaniach do kampanii przed wyborami prezydenckimi (East News, Fot: East News)
d20h3gh

Szymon Hołownia tworzył duet prowadzących "Mam Talent!" z Marcinem Prokopem od początku istnienia programu, czyli od 2008 r. O odejściu z show TVN dziennikarz poinformował na Facebooku.

"A już w sobotę - po raz ostatni... Po 12 latach. Szmat czasu. Pewnie napiszę o tym coś więcej (choć sporo o kulisach mojego wejścia w tę przygodę już powiedziałem w naszej ostatniej książce pisanej z Marcinem Prokopem, "Pół na pół"). Ale rekapituluję to sobie już dziś" - napisał w poście.

ZOBACZ TEŻ: Z tymi co się znają - Robert Karaś

TVN nie podjął na razie decyzji, czy powstanie kolejna, 13. edycja "Mam talent!". Po raz ostatni w tym programie duet Szymon Hołownia i Marcin Prokop będzie można zobaczyć w sobotę wieczorem 30 listopada, kiedy to zostanie wyemitowany finałowy odcinek.

d20h3gh

"Mnóstwo wspaniałych ludzi za kulisami, na scenie. Długie dni i wieczory z najlepszą na świecie ekipą. Stworzenie duetu (a to bardzo trudna rzecz) z Marcinem. Nowe telewizyjne umiejętności. Dobre (a czasem trudne) emocje... Odchodzę z Mam Talent TVN, bo dałem temu programowi wszystko, co mogłem dać, a gdy coś się kończy, coś się zaczyna" - czytamy we wpisie Hołowni.

Od kilku tygodni krajowe media spekulują, że dziennikarz ma wystartować w przyszłorocznych wyborach prezydenckich. Ma współpracować z dwoma zespołami nad programem wyborczym, strategią i kampanią wyborczą. Hołownia nie zdementował tych doniesień, ale też ich nie potwierdził.

d20h3gh

Podziel się opinią

Share
d20h3gh
d20h3gh