"Dzień Dobry TVN". Internauci oceniają nowych prowadzących. Najbardziej dostało się Chajzerowi

"Dzień Dobry TVN". Internauci oceniają nowych prowadzących. Najbardziej dostało się Chajzerowi
Źródło zdjęć: © East News | wojciech olszanka

23.07.2019 13:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Głośne odejście Magdy Mołek i Marcina Mellera z "Dzień Dobry TVN" komentowali wszyscy. Już wiadomo, że ich miejsce zajmą Małgorzata Ohme i Filip Chajzer. Nie wszystkim spodobał się ten wybór.

Decyzja Magdy Mołek o odejściu z "Dzień Dobry TVN" była nagła, lecz dobrze uzasadniona. Gwiazda chce zwolnić tempo zawodowe i skupić się na życiu rodzinnym. Mołek do zmian zainspirowała również współprowadzącego Marcina Mellera, który również zdecydował się opuścić śniadaniówkę. Lubianych gospodarzy zastąpią Filip Chajzer i Małgorzata Ohme, którzy pracowali razem na planie hitowego programu "Big Brother".

Jednak po opublikowaniu oficjalnej informacji na profilu "Dzień Dobry TVN", na producentów spadła fala krytyki. Najbardziej oberwał Filip Chajzer. Internauci bezlitośnie komentują wybór dziennikarza na nowego prowadzącego programu.

– Wszędzie Chajzera pchają.
– O nie! Chajzer robi z siebie kretyna. Teraz to już koniec z oglądaniem.
– Od Zygmunta Chajzera to bym kupiła nawet proszek Vizir, którego akurat nie potrzebuje, ale jego syn niestety nie przejął w genach uroku osobistego.
– Dalszy ciąg tego cyrku.

Już na jesieni przekonamy się, czy Chajzer i Ohme sprawdzą się w roli gospodarzy weekendowego wydania "Dzień Dobry TVN".

Czy Filip Chajzer zasługuje na taką falę hejtu?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (45)
Zobacz także