Trwa ładowanie...
ycipk-3su8tz

Duże zmiany w "The Voice of Poland"! Poznajcie szczegóły

Twórcy muzycznego show TVP2 postanowili wprowadzić istotną zmianę w zasadach programu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Uczestnicy "The Voice of Poland" zmierzą się w muzycznych bitwach
Uczestnicy "The Voice of Poland" zmierzą się w muzycznych bitwach (tvp, Fot: Jan Bogacz)
ycipk-3su8tz

W najbliższą sobotę rozpoczną się Bitwy - drugi etap "The Voice of Poland". Uczestnicy z drużyn Margaret, Tomsona i Barona, Michała Szpaka oraz Kamila Bednarka zmierzą się w muzycznym pojedynku. Jednak tylko jedna osoba z każdego duetu będzie miała szansę przejść do kolejnego etapu.

W poprzednich edycjach trenerzy show mieli możliwość podkradania sobie uczestników. Mogli to robić trzy razy w trakcie trwania wszystkich Bitew. W dziesiątej, jubileuszowej odsłonie show TVP2, producenci postanowili zmienić zasady.

Zobacz także: "The Voice of Poland". Pan Andrzej z widowni nową gwiazdą sieci? Jego występ obejrzały setki tysięcy widzów

ycipk-3su8tz

Od najbliższej soboty, przez kolejne trzy tygodnie, wokalni trenerzy będą mogli podbierać sobie uczestników bez limitów. W związku z tym ostateczny skład osób, które zawalczą o miejsce w Nokaucie, poznamy dopiero podczas ostatnich Bitew.

W jednym z duetów, który zmierzy się na muzycznym ringu, zobaczymy Iwonę Kmiecik i Kacpra Fułka z drużyny Margaret. Para wykona utwór "Against All Odds" z repertuaru Phila Collinsa. Już teraz w powyższym wideo możecie zobaczyć, jak na scenie poradzili sobie Iwona i Kacper oraz jak przeżywała ich występ Margaret.

Zobacz także: "The Voice of Poland": Przyjaciółka zaskoczyła Michała Szpaka. Jego reakcja? Bezcenna

ycipk-3su8tz

Kogo wokalistka zabierze ze sobą do kolejnego etapu "The Voice of Poland"? Z kim uczestnicy muzycznego show będą musieli się zmierzyć podczas Bitew? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2.

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3su8tz

ycipk-3su8tz
ycipk-3su8tz