Trwa ładowanie...

Duże zmiany w "The Voice of Poland"! Poznajcie szczegóły

Twórcy muzycznego show TVP2 postanowili wprowadzić istotną zmianę w zasadach programu.
Share
Uczestnicy "The Voice of Poland" zmierzą się w muzycznych bitwach
Uczestnicy "The Voice of Poland" zmierzą się w muzycznych bitwachŹródło: tvp, Fot: Jan Bogacz
dh75oyf

W najbliższą sobotę rozpoczną się Bitwy - drugi etap "The Voice of Poland". Uczestnicy z drużyn Margaret, Tomsona i Barona, Michała Szpaka oraz Kamila Bednarka zmierzą się w muzycznym pojedynku. Jednak tylko jedna osoba z każdego duetu będzie miała szansę przejść do kolejnego etapu.

W poprzednich edycjach trenerzy show mieli możliwość podkradania sobie uczestników. Mogli to robić trzy razy w trakcie trwania wszystkich Bitew. W dziesiątej, jubileuszowej odsłonie show TVP2, producenci postanowili zmienić zasady.

Zobacz także: "The Voice of Poland". Pan Andrzej z widowni nową gwiazdą sieci? Jego występ obejrzały setki tysięcy widzów

Od najbliższej soboty, przez kolejne trzy tygodnie, wokalni trenerzy będą mogli podbierać sobie uczestników bez limitów. W związku z tym ostateczny skład osób, które zawalczą o miejsce w Nokaucie, poznamy dopiero podczas ostatnich Bitew.

W jednym z duetów, który zmierzy się na muzycznym ringu, zobaczymy Iwonę Kmiecik i Kacpra Fułka z drużyny Margaret. Para wykona utwór "Against All Odds" z repertuaru Phila Collinsa. Już teraz w powyższym wideo możecie zobaczyć, jak na scenie poradzili sobie Iwona i Kacper oraz jak przeżywała ich występ Margaret.

Zobacz także: "The Voice of Poland": Przyjaciółka zaskoczyła Michała Szpaka. Jego reakcja? Bezcenna

Kogo wokalistka zabierze ze sobą do kolejnego etapu "The Voice of Poland"? Z kim uczestnicy muzycznego show będą musieli się zmierzyć podczas Bitew? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2.

dh75oyf

Podziel się opinią

Share
dh75oyf
dh75oyf