Trwa ładowanie...

Duane Chapman zrozpaczony po śmierci żony. Miał myśli samobójcze

Duane Chapman, czyli gwiazda programu "Dog the Bounty Hunter" przechodzi bardzo trudny okres. Kilka miesięcy temu gwiazdor musiał pożegnać swoją żonę. Teraz zdradził, że nie mógł pogodzić się z utratą ukochanej i myślał o samobójstwie.

Share
Duane Chapman zrozpaczony po śmierci żony. Miał myśli samobójcze
Źródło: Getty Images
d4kpoyy

Duane Chapman to bardzo barwna postać telewizyjna. Gwiazdor jest łowcą nagród znanym dzięki swojemu programowi "Dog the Bounty Hunter". W show występowała również jego ukochana żona, Beth. Kobieta przez długi czas zmagała się z rakiem gardła, a w czerwcu tego roku przegrała walkę z chorobą.

Był to wielki cios dla Duane'a Chapmana, a jego żal pogłębiły problemy zdrowotne syna. Na domiar złego celebryta dwa miesiące temu sam trafił do szpitala z podejrzeniem zawału serca.

d4kpoyy

Rok 2019 nie rozpieszcza prowadzącego "Dog the Bounty Hunter". W ostatnim z odcinków swojego programu Duane Chapman otwarcie opowiedział o tym, co przeżywał po śmierci żony.

– Mam nadzieję, że nie będę musiał żyć długo bez niej – mówił Chapman z trudem powstrzymując łzy.

Łowca nagród dodał, że bardzo długo nie mógł sobie poradzić z odejściem ukochanej i miał myśli samobójcze.

– Myślałem o tym, żeby coś sobie zrobić. Jednak wiem, że gdybym popełnił samobójstwo, Beth powitałaby mnie u bram nieba słowami: "Ty durniu, dlaczego to zrobiłeś!" – dodaje Duane.

Okazuje się, że w przetrwaniu tych najmroczniejszych momentów pomogła gwiazdorowi rodzina i przyjaciele.

d4kpoyy

Podziel się opinią

Share
d4kpoyy
d4kpoyy