Trwa ładowanie...
ycipk-2a1wum

"Dog The Bounty Hunter": Duane Chapman miał zawał serca? Potrzebna będzie operacja

Duane Chapman, bohater autorskiego reality show "Dog The Bounty Hunter" trafił do szpitala. Gwiazdor prawdopodobnie miał zawał serca i będzie potrzebować operacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Dog The Bounty Hunter": Duane Chapman miał zawał serca? Potrzebna będzie operacja
"Dog The Bounty Hunter": Duane Chapman miał zawał serca? Potrzebna będzie operacja (Getty Images)
ycipk-2a1wum

Rok 2019 r. nie rozpieszcza Duane’a Chapmana. Gwiazdor amerykańskiego reality show "Dog The Bounty Hunter" kilka miesięcy temu pożegnał swoją żonę Beth. Tym razem problemy zdrowotne dopadły także i jego.

Duane został przewieziony do szpitala w weekend po tym, jak poczuł ból w okolicy klatki piersiowej. Lekarze podejrzewają atak serca, jednak będą musieli wykonać serię badań, by postawić ostateczną diagnozę. Możliwe, że amerykański gwiazdor będzie potrzebować operacji.

Pobierz WP Pilot na iOS lub Android i oglądaj!

ycipk-2a1wum

Beth Chapman, żona Duane’a "Doga" Chapmana, zmarła 25 czerwca w szpitalu w Honolulu. Miała zaledwie 51 lat. Kobieta od jakiegoś czasu znajdowała się w śpiączce. Przez długi okres walczyła z rakiem gardła.

Duane i Beth Chapman byli gwiazdami reality show "Dog The Bounty Hunter" przedstawiającego rodzinne przygody łowcy nagród. Program zadebiutował na antenie 31 sierpnia 2004 r. Łącznie wyprodukowano 246 odcinków w ośmiu sezonach. Program był emitowany do 2011 r.

Na profilu instagramowym gwiazdora pojawiło się oświadczenie: "Dog jest pod opieką lekarzy, odpoczywa. Dziękuje za życzenia powrotu do zdrowia".

ycipk-2a1wum

ZOBACZ TAKŻE: "Taniec z Gwiazdami". Sandra Kubicka komentuje pierwszy taniec w progamie. "Nie pamiętam, co ja robiłam na parkiecie"

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-2a1wum

ycipk-2a1wum
ycipk-2a1wum