Trwa ładowanie...
ycipk-4n0lf0

Gwiazdor programu "Dog The Bounty Hunter" wspomina zmarłą żonę

Duane "Dog" Chapman poinformował wczoraj o śmierci żony, która występowała z nim w reality show "Dog The Bounty Hunter". W rozmowie z dziennikarzami zdradził, jakie były ostatnie słowa 51-latki cierpiącej na raka gardła.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Duane Chapman z żoną Beth
Duane Chapman z żoną Beth (Getty Images)
ycipk-4n0lf0

Jak podaje serwis E!News, Chapman pożegnał żonę 25 czerwca w szpitalu w Honolulu. Małżeństwo, które wychowało 12 dzieci, od lat prowadziło dwa domy w Kolorado i na Hawajach. Beth przez długi czas zmagała się z rakiem gardła i jak wyznał jej mąż, od kilku lat wiedziała, że w końcu przegra tę walkę.

Obejrzyj: Barbara Kurdej-Szatan nie zniknie z show biznesu? "Popularność to największa waluta"

ycipk-4n0lf0

- To najgorszy czas w moim życiu – powiedział "Dog" w pierwszej rozmowie z dziennikarzami po śmierci Beth. - Staram się pamiętać, że celebruję życie. Ale teraz opłakuję śmierć, więc nie jest dobrze.

Duane opowiedział również o wzruszającym geście, który uczyniła Beth tuż przed śmiercią.

- Zostawiła mi karteczki z wiadomościami na poduszce, na umywalce, w przyborach do golenia – wyznał łowca nagród. - Ona cały czas mówi mi, co mam ubrać.

WAIKIKI, HI - NOVEMBER 10: Beth Chapman (l) and Duane Chapman attend the Sunset on the Beach event celebrating season 8 of "Hawaii Five-0" at Queen's Surf Beach on November 10, 2017 in Waikiki, Hawaii. (Photo by Darryl Oumi/Getty Images) Getty Images
Podziel się
ycipk-4n0lf0

Zobacz także: Max Wright, serialowy "tata Alfa" nie żyje

Chapman wspomniał także o ostatnich chwilach swojej żony, która odchodziła w obecności najbliższych.

- Kiedy doznała ataku, nie wiedziałem, co robić. Powiedziałem tylko: "W imię Jezusa" i ją przytuliłem. Kiedy to usłyszała, poprosiła mnie: "Powiedz to jeszcze raz. Mów tak dalej" – wyznał ze wzruszeniem Chapman. – Później powiedziała do każdego "Kocham cię" i zapytała, czy wszystko z nami w porządku. Na końcu powiedziała, żebyśmy się nie martwili.

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4n0lf0

ycipk-4n0lf0
ycipk-4n0lf0