Trwa ładowanie...

"Dom z papieru": Aktorzy w quizie na temat języka polskiego

3. sezon "Dom z papieru" rozpoczął się na dobre. Netflix przygotował specjalny materiał, w którym aktorzy z serialu sprawdzają swoją znajomość języka polskiego.

Share
"Dom z papieru": Aktorzy w quizie na temat języka polskiego
Źródło: Materiały prasowe
d2j4kp1

"Dom z papieru": Aktorzy w quizie na temat języka polskiego

Netlfix przygotował krótki materiał promocyjny "Dom z papieru i polskie pieniądze", w którym wystąpili Enrique Arce (Arturito), Ursula Corbero (Tokio) oraz Luca Peros (Marsylia). Artyści mają za zadanie odgadnięcie, które z odczytywanych słów mogą być określeniami pieniędzy w języku polskim. Sprawdź, jak gwiazdy serialu poradziły sobie z tym zadaniem.

Úrsula Corberó była mocno zdziwiona, że Polacy mają tyle określeń na pieniądze. Enrique Arce szybko zauważył, że Hiszpanie nie są gorsi: makaron, bileciki, obierki – to wszystko też pieniądze.

"Dom z papieru": trzeci sezon serialu

"Dom z papieru" jest jednym z najciekawszych hiszpańskich seriali dostępnych na platformie streamingowej Netflix. Serial początkowo wyszedł w Hiszpanii. Tamtejsi widzowie mieli szansę poznać zakończenie historii o wiele wcześniej niż osoby oglądające serial na Netfliksie. Platforma podzieliła bowiem "La casa del Papel" na dwie części.

d2j4kp1

W najnowszych odcinkach trzeciego sezonu bohaterowie serialu będą próbowali uwolnić Rio. Pojawi się nowy plan, którym po raz kolejny będzie kierował Profesor. Tym razem jednak bohaterom pomoże dodatkowo Raquel i Mónica. Oprócz bohaterów znanych z pierwszych dwóch serii, w trzecim sezonie zobaczymy także nowe twarze. Wśród nich będą Hovik Keuchkerian (jako Bogota), Najwa Nimri (Alicia), Fernando Cayo (Tamayo) czy Rodrigo de la Serna (Inżynier).

d2j4kp1

Podziel się opinią

Share
d2j4kp1
d2j4kp1