Trwa ładowanie...
d4lf09c

"Dom z papieru 3". Nowe postaci, nowe wątki, zapowiedź kolejnej części

Trzecia część "Domu z papieru" była jedną z najbardziej wyczekiwanych letnich premier na Netfliksie. W serialu pojawiły się nowe postaci i nowe wątki. Jesteśmy również pewni, że to nie koniec przygód głównych bohaterów!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Dom z papieru 3" nadal wzbudza emocje!
"Dom z papieru 3" nadal wzbudza emocje! (Materiały prasowe)
d4lf09c

"Dom z papieru" jest jednym z najciekawszych hiszpańskich seriali dostępnych na platformie streamingowej Netflix. Serial początkowo wyszedł w Hiszpanii. Tamtejsi widzowie mieli szansę poznać zakończenie historii o wiele wcześniej niż osoby oglądające serial na Netfliksie. Platforma podzieliła bowiem "La casa del Papel" na dwie części.

Trzecia część "Domu z papieru" pojawiła się na Netfliksie 19 lipca. Ma osiem odcinków, z których każdy trwa od 40 do 60 minut.

"Dom z papieru 3" - nowe wątki

Napad na mennicę hiszpańską zakończył się powodzeniem, choć w jednej z ostatnich scen został uśmiercony Berlin, który poświęcił się dla drużyny. Teraz Tokio, Rio, Denver, Monica, Nairobi, Helsinki, Profesor i Raquel mogą cieszyć się spokojnym życiem. Jednak tylko do czasu! Kiedy jedna z postaci trafi w ręce policji, będą musieli wrócić do mennicy, by przeprowadzić kolejną akcję.

d4lf09c

Choć twórcy nie ustrzegli się błędów i luk fabularnych, serial ogląda się z prawdziwą przyjemnością.

"Dom z papieru 3" - nowe postaci

W "Domu z papieru 3" pojawiają się nowe postaci. Wśród nich na wyróżnienie zasługuje negocjatorka Alicia Sierra. Poza nią, w drużynie Profesora również pojawią się nowe twarze, w tym Palermo, który namiesza w życiu niektórych bohaterów.

d4lf09c

Twórca "Domu z papieru" Alex Pina nie pozwolił widzom zapomnieć o Berlinie, który również w trzeciej części jest ważnym bohaterem.

Dom z papieru S1:04 Netflix
Dom z papieru S1:04

"Dom z papieru 3" - zapowiedź kolejnej części

Nie chcemy spoilerów, jednak zakończenie "Domu z papieru 3" jest otwarte, co oznacza, że widzowie mogą się spodziewać kolejnych odcinków serialu Netflixa.

d4lf09c

Podziel się opinią

Share

d4lf09c

d4lf09c