Trwa ładowanie...
da4gan7

Doda obejrzała "My Way". Dobitnie oceniła swoją rywalkę

Doda i Edyta Górniak nie darzą się sympatią. Ta pierwsza postanowiła skomentować program "My Way". Padły mocne słowa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Doda znowu dogryzła Edycie Górniak.
Doda znowu dogryzła Edycie Górniak. (ONS.pl)
da4gan7

Mało kto pamięta, że Doda również uczyła się jazdy autem pod okiem kamer TVN-u. W 2007 r. dzięki "Jeździe z Dodą" zdobyła prawo jazdy. W tym samym rozrywkowym formacie sprawdza się obecnie Edyta Górniak.

Jednak w "My Way" jest więcej prywatnych dramatów piosenkarki niż rzeczywistej nauki. Edyta, tak samo jak lata temu Doda, podrywa swoich instruktorów i udaje przysłowiową babę za kółkiem. Nic dziwnego, że naraża się tym samym na niewybredne komentarze.

Zobacz: Edyta Górniak ucisza instruktora jazdy: "Nie znasz moich piosenek?"

- Obejrzałam dwa odcinki i uważam, że Edyta zrobiła ogromny błąd, biorąc udział w tym programie. Nie dlatego, że program sam w sobie jest zły, ale zrobiła to, czego nie zdołali zrobić za nią jej hejterzy, czyli po prostu totalnie się ośmieszyła - oceniła Doda w rozmowie z reporterką "Party".

da4gan7

Wokalistka zespołu Virgin dodała, że drażni ją to samo, co innych widzów, czyli infantylność Edyty Górniak, niebranie nauki jazdy na poważnie i ośmieszanie swoich instruktorów. Najbardziej zirytowała ją jednak postawa wobec byłego męża diwy.

- Mnie osobiście najbardziej razi, już jakby nie było tam między nimi, że w każdym, ale to w każdym odcinku musi jechać po tym Krupie. Przecież już siedzi w tym więzieniu, ma, co dostał, konsekwencje zostały wyciągnięte. Ale żeby w każdym odcinku gadać o tym samym? To już jest naprawdę męczące dla telewidzów. Bardzo, bardzo musi go nienawidzić - powiedziała.

Doda nie wróży Edycie Górniak zdobycia prawa jazdy. Uważa, że całe to show jest jej niepotrzebne. Z nutą złośliwości podsumowała to, co wszyscy już wiemy o Górniak.

- Niech ona sobie będzie, jaka będzie. Wiadomo, są różnego rodzaju diwy, niektóre bardziej pop**one, niektóre mniej, ale nie wszystkie muszą to pokazywać - spuentowała.

da4gan7

Podziel się opinią

Share
da4gan7
da4gan7