Trwa ładowanie...

Debata prezydencka 2020. Kilka milionów Polaków śledziło dyskusję kandydatów

Za nami debata przed wyborami prezydenckimi. Polacy mogli poznać poglądy dziesięciorga kandydatów i ich programy odnośnie polityki krajowej i zagranicznej. Prowadzący Michał Adamczyk podał od razu wyniki oglądalności debaty.

Debata prezydencka 2020. Kilka milionów Polaków śledziło dyskusję kandydatówŹródło: PAP, East News
d32ey7w
d32ey7w

W debacie prezydenckiej przed nadchodzącymi wyborami wzięło udział dziesięcioro kandydatów. Przedstawili swoje programy w zakresie polityki zagranicznej, socjalnej, krajowej, bezpieczeństwa narodowego, opowiedzieli się, czy są za lub przeciw małżeństwom jednopłciowym i podwyższeniu wieku emerytalnego.

Na koniec transmisji z debaty prowadzący Michał Adamczyk zdradził wyniki jej oglądalności, które mogą robić wrażenie. - Bardzo dziękuję wszystkim kandydatom za przyjęcie zaproszenia, za udział w tej debacie. Ale dziękuję również bardzo serdecznie państwu przed telewizorami, bo to naszą debatę, debatę prezydencką oglądało sześć milionów widzów - powiedział z odczuwalną dumą w głosie.

ZOBACZ: "Przeskakujący licznik" w trakcie wypowiedzi uczestników debaty prezydenckiej

Nie wiadomo jednak, jaką metodą TVP, organizator debaty prezydenckiej, sprawdzała jej oglądalność.

d32ey7w

Przypomnijmy, że w tegorocznych wyborach prezydenckich mamy dziesięcioro kandydatów. Są to obecny prezydent Andrzej Duda, Małgorzata Kidawa-Błońska, Władysław Kosiniak-Kamysz, Robert Biedroń, Krzysztof Bosak, Szymon Hołownia, Marek Jakubiak, Paweł Tanajno, Stanisław Żółtek i Michał Piotrowski.

d32ey7w
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d32ey7w