Trwa ładowanie...

Debata prezydencka w TVP. "Przeskakujący licznik" w trakcie wypowiedzi kandydatów

W trakcie debaty kandydatów na urząd prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej każdy z uczestników miał mieć zapewnioną minutę na udzielenie odpowiedzi. W błąd wprowadzać mógł jednak licznik mierzący czas wypowiedzi, na którym "przeskakiwały" cyfry.

Debata prezydencka w TVP. "Przeskakujący licznik" w trakcie wypowiedzi kandydatówŹródło: PAP
d2do4s8
d2do4s8

W studiu Telewizji Polskiej 6 maja spotkała się dziesiątka kandydatów, która weźmie udział w wyborach prezydenckich. W trakcie debaty każdy z uczestników miał zapewnioną gwarancję minuty na udzielenie odpowiedzi na konkretne pytania. Prowadzący Michał Adamczyk zastrzegł na początku, że osobom nieprzestrzegającym zasad będą wyłączane mikrofony.

Widzowie wychwycili jednak coś, co na pierwszy rzut oka wyglądało na nieprawidłowość. Na liczniku czasu widocznym w lewym, dolnym rogu ekranu kilkukrotnie zbyt szybko przeskakiwały sekundy.

"Przeskakujący licznik" w trakcie wypowiedzi uczestników debaty prezydenckiej

Dotyczyło to zarówno Krzysztofa Bosaka, Szymona Hołowni, Pawła Tanajno, Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, jak i Andrzeja Dudy. Jednak, po dokładnym zmierzeniu czasu przez naszą redakcję, okazało się, że wypowiedzi trwały przepisową minutę.

d2do4s8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2do4s8