Trwa ładowanie...
ycipk-3su8tz

David Schwimmer ma nową dziewczynę? Przynajmniej tak donosi prasa

David Schwimmer ostatnio znów żywo zainteresował zagraniczną prasę. Głównie ze względu na pojawienie się u jego boku tajemniczej towarzyszki. Tabloidy węszą nowy związek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
David Schwimmer ma nową dziewczynę? Przynajmniej tak donosi prasa
(Getty Images)
ycipk-3su8tz

W ostatnim czasie sporo działo się w jego życiu prywatnym. Gwiazdor "Przyjaciół" przed dwoma laty rozwiódł się z żoną. Zoe Buckman i Schwimmer spotykali się od 2007 r., a małżeństwem byli od 2010 r. W 2017 r. się rozstali. Od tamtej pory aktor wiódł życie singla, a o jego życiu prywatnym zrobiło się cicho. Do czasu.

Zagraniczna prasa donosi, że serialowy Ross zaczął spotykać się z nową sympatią. Mediom udało się nawet ustalić, że to młodsza o 24 lata ( Schwimmer ma 53 lata), 29-letnia Katie Markovitz. "US Weekly" donosi, że parę przyłapano na randce w Nowym Jorku. Podobno nie było to ich pierwsze spotkanie. Kolorowa prasa podaje, że poznali się w jednym z barów, w którym aktor postawił jej drinka.

ycipk-3su8tz

Schwimmer nie odniósł się do rewelacji kolorowej prasy. Młoda kobieta, kiedy została poproszona o komentarz w sprawie, podobno zaprzeczyła, jakoby miała się spotykać z aktorem. Informator tabloidu twierdzi jednak, że para spotkała się na kilku randkach.

Czy parę łączy zwykła sympatia, czy może coś więcej? A może to tylko plotki? Czas pokaże.

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3su8tz

ycipk-3su8tz
ycipk-3su8tz