Trwa ładowanie...
d1ttne9

"Przyjaciele": serialowa córka Rossa i Rachel skończyła 16 lat

A raczej skończyły, bo w słodkie maleństwo wcielały się bliźniacze siostry Cali i Noelle Sheldon. Wiemy, jak dziś wyglądają i czy po "Przyjaciołach" kontynuowały przygodę z aktorstwem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Rachel z małą Emmą graną przez siostry Sheldon
Rachel z małą Emmą graną przez siostry Sheldon (Materiały prasowe)
d1ttne9

Emma Geller-Greene w serialu "Przyjaciele" przyszła na świat 4 kwietnia 2002 r. To, że w postać córeczki Rossa i Rachela wcielały się bliźniaczki, nie jest wielkim zaskoczeniem. Ale nie każdy zdaje sobie sprawę, że na planie pojawiły się aż trzy siostrzane duety.

Od 24 odcinka 8 sezonu do 23 odcinka 9 sezonu małą Emmę portretowały na zmianę Elizabeth i Genevieve Davidson oraz Alexandra i Athina Conley. Wspomniane wcześniej Cali i Noelle Sheldon pojawiły się przed kamerą pod koniec 9 i przez prawie cały 10 sezon.

Siostry Sheldon są aktywne na Instagramie i to właśnie tam składały sobie publiczne życzenia urodzinowe. 16-latki nie pamiętają swojej obecności na planie "Przyjaciół", jednak mama dziewczyn wspominała w wywiadzie, że występowanie przed żywą publicznością wywoływało uśmiech na ich twarzy.

d1ttne9

"Przyjaciele" nie byli jednorazową przygodą z aktorstwem. Dwa lata po zakończeniu serialu wystąpiły w filmie "Kontrowersyjna propozycja" i mignęły w serialu "Powrót do życia". W ostatnich latach pojawiły się w kilku krótkometrażówkach, ale największe wyzwania aktorskie dopiero przed nimi.

Na marzec 2019 r. zapowiedziano bowiem premierę horroru "Us" z ich udziałem. Dziewczyny wystąpią u boku takich gwiazd jak Elisabeth Moss ("Pamiętniki podręcznej"), laureatka Oscara Lupita Nyong'o czy znany z "Czarnej Pantery" Winston Duke.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1ttne9

Podziel się opinią

Share
d1ttne9
d1ttne9