Nie mieszkają razem. Nowa żona Darka wiedziała, na co się pisze

Dariusz z "Sanatorium miłości" ożenił się z Jolantą
Dariusz z "Sanatorium miłości" ożenił się z Jolantą
Źródło zdjęć: © AKPA

03.10.2023 17:39, aktual.: 03.10.2023 20:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dariusz Kosiec był uczestnikiem piątego sezonu "Sanatorium miłości". Rozwodnik po sześćdziesiątce nie znalazł tam życiowej partnerki, ale od niedawna na jego palcu znowu błyszczy obrączka. Jolanta, z którą ożenił się kilka miesięcy temu, opowiedziała o ich wspólnym życiu i planach na przyszłość.

Dariusz Kosiec zgłosił się do "Sanatorium miłości" niedługo po rozwodzie w nadziei, że wciąż może się jeszcze zakochać. Przed kamerami TVP mówił otwarcie o swoim wysokim libido i poszukiwaniach partnerki, która będzie miała podobne potrzeby. Darkowi wpadła w oko Anita, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło. Po finale okazało się, że 61-latek poznał inną kobietę i jest szczęśliwie zakochany.

Wybranką jego serca okazała się Jolanta z Inowrocławia. Darek szybko się oświadczył i zaledwie kilka miesięcy po pierwszym spotkaniu zakochani wzięli ślub. Wesele w lipcu zaskoczyło nawet znajomych z telewizyjnego sanatorium. Mimo to kilka koleżanek z turnusu pojawiło się na hucznej imprezie seniora.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Teraz Jolanta udzieliła długiego wywiadu "Gazecie Pomorskiej". Żona Darka wyznała, że choć są już kilka miesięcy po ślubie, to nadal nie mieszkają pod jednym dachem. Wszystko przez pracę męża, który jest kierowcą autobusu w Norwegii. Jola również ma zobowiązania zawodowe i nie może wyprowadzić się z Polski.

Taki stan rzeczy ma potrwać maksymalnie dwa lata, kiedy Darek wypracuje norweską emeryturę. Jola wierzy, że ten czas szybko zleci i uda im się przetrwać rozłąkę. Najważniejsze dla niej jest to, że ukochany przyleci do Polski na Boże Narodzenie i będą mogli spędzić pierwsze wspólne święta.

Wcześniej spędzą razem trochę więcej czasu w ramach miesiąca miodowego. Wyjazd mają zaplanowany na październik i wiadomo, że polecą do Costa de Almeria w Hiszpanii. Jola wspomniała też o imprezie, którą chcą zorganizować na pierwszą rocznicę ślubu. Choć do tego wydarzenia jest jeszcze sporo czasu, to już wybrali miejsce. - Uroczystość chcemy zorganizować w pałacu nad Gopłem, będzie impreza taneczna - zdradziła żona Darka.

Gośćmi najnowszego odcinka "Clickbaitu" są Kamila Urzędowska (pięknie malowana Jagna z "Chłopów") oraz Jan Kidawa-Błoński (reżyser sequela kultowej "Różyczki"). Na tapet wzięliśmy też: "Kosa", "Horror Story", "Imago", "Freestyle", "Święto ognia""Tyle co nic", czyli najciekawsze filmy 48. festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także