Trwa ładowanie...
d4az3rc

"Dance, Dance, Dance": Wiemy, kto poprowadzi show z Tomaszem Kammelem

Już w lutym startuje druga edycja tanecznego show TVP2 "Dance, Dance, Dance". Do Tomasza Kammela dołączyła nowa prowadząca. U boku prezentera pojawi się Tamara Gonzalez Perea.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W "Dance, Dance, Dance" pojawi się nowa prowadząca
W "Dance, Dance, Dance" pojawi się nowa prowadząca (tvp, Fot: Waldemar Kompała)
d4az3rc

Pierwsza edycja "Dance, Dance, Dance" okazała się sporym sukcesem. Dlatego też TVP zdecydowała o realizacji drugiej edycji i odsłaniając kolejne karty, podgrzewając atmosferę przed jej startem. Jedną z większych zmian w nowej odsłonie show jest ta za stołem jurorskim (w programie nie zobaczymy Ewy Chodakowskiej). Ogłoszono, że nową jurorką będzie aktorka Anna Mucha.

Wśród uczestników zaś po raz pierwszy zatańczą dwa męskie duety - bracia akrobaci Rafał i Krzysztof Jonkiszowie oraz aktorzy Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański. Od 29 lutego w show zobaczymy także nową prowadzącą, która zastępując Barbarę Kurdej-Szatan, dołączy do Tomasza Kammela. To Tamara Gonzalez Perea, dla której program taneczny to nie pierwszyzna - sama miała okazję wystąpić na parkiecie w "Tańcu z gwiazdami".

Zobacz wideo: Tamara Gonzalez Perea o "Tańcu z gwiazdami"

- "Dance Dance Dance" to format nieporównywalny z żadnym innym – zarówno pod względem rozmachu, jak i poziomu trudności układów tanecznych, któremu muszą podołać współzawodniczące pary. Jestem ogromnie szczęśliwa, że jako prowadzącej ten program, będzie mi dane obserwować ich zmagania z bliska, tym bardziej, że taniec zajmuje szczególnie ważne miejsce w moim sercu. Cieszę się, że Polacy tak bardzo pokochali taniec i mam nadzieję, że po fenomenalnej poprzedniej edycji i tym razem zasiądą przed telewizorami. Trzymam kciuki za wszystkich uczestników i razem z Tomkiem Kammelem zrobimy wszystko, żeby być dla nich jak największym wsparciem! - mówi Tamara Gonzalez Perea blogerka i współprowadząca porannego pasma "Pytanie na śniadanie".

Archiwum prywatne

Pierwsze zmagania uczestników, którzy będą musieli odwzorować choreografie ze znanych na całym świecie utworów, zobaczymy 29 lutego o godzinie 20:05 na antenie TVP2. Na scenie zatańczą Kasia Stankiewicz z siostrą Anią, aktorzy Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka, duet Fit Lovers - Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora oraz wspomniani wcześniej Rafał Jonkisz z bratem Krzyśkiem, a także Rafał Mroczek z Przemkiem Cypryańskim.

d4az3rc

Podziel się opinią

Share

d4az3rc

d4az3rc