Talent ShowAnna Mucha liczy na nowych wrogów. "Mój cięty język da się we znaki!"

Anna Mucha liczy na nowych wrogów. "Mój cięty język da się we znaki!"

Anna Mucha liczy na nowych wrogów. "Mój cięty język da się we znaki!"
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

10.02.2020 14:29, aktual.: 10.02.2020 14:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Mucha dołączyła do jury w tanecznym show TVP "Dance, Dance, Dance". Wygrana w "Tańcu z Gwiazdami" przed dziesięcioma laty najwyraźniej się opłaciła. Jej cynizm ma dodać programowi niezłej pikanterii.

Anna Mucha w nowej edycji tanecznego show zastąpi Ewę Chodakowską, która kilka miesięcy temu zdradziła, że odchodzi z programu TVP. Aktorka wyznaje jednak, że ma swój własny pomysł na udział w show i nie zamierza wzorować się na byłej jurorce.

- Ewa była wspierającą, głaszczącą po głowie jurorką, ale gadki motywacyjne właśnie się skończyły! - wyznała Anna Mucha, która zajmie miejsce poprzedniej jurorki.

- Jestem wymagająca, bywam też cyniczna, więc jeśli będzie coś nie tak, mój cięty język na pewno da się innym we znaki - obiecała gwiazda. Jednocześnie też zapewnia fanów na instagramowym profilu, że to będzie "program pełen: show, emocji, krwi i potu".

Ten fakt z pewnością docenią twórcy programu, którzy liczą na wysoką oglądalność. Anna Mucha może być zatem świetnym wabikiem. Nie od dziś wiadomo, że to, co się sprzedaje, to: ostry dowcip, cięta riposta i ładny wygląd. Celebrytka posiada wszystkie pożądane cechy.

- Ten program to dla mnie kolejna szansa na zrobienie sobie wrogów. No to: Voila! Wchodzę ja! - dodała rozbawiona celebrytka.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (19)
Zobacz także