Trwa ładowanie...
d47u5c3

"Dance Dance Dance" okazał się sukcesem. Wyniki mówią same za siebie

"Dance Dance Dance" okazał się hitem TVP2. Widzowie tłumnie oglądali zmagania gwiazd na parkiecie, choć, co ciekawe, to nie finałowy odcinek przyciągnął przed ekrany telewizorów najwięcej widzów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz wygrali "Dance Dance Dance"
Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz wygrali "Dance Dance Dance" (YouTube)
d47u5c3

Druga edycja "Dance Dance Dance" za nami. Zwyciężył duet Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz. Finałowy odcinek, ze względu na pandemię koronawirusa, został zorganizowany tak, że finaliści wraz z prowadzącymi Tamarą Gonzalez Pereą, Tomaszem Kammelem i Idą Nowakowską gościli w studiu "Pytania na śniadanie". Z pozostałymi uczestnikami show łączono się za pośrednictwem Skype'a.

Co ciekawe, finał, choć teoretycznie wzbudzający najwięcej emocji, wcale nie przyciągnął tłumów przed telewizory. Jak podaje serwis wirtualnemedia.pl, najwięcej widzów (1,73 mln) zgromadził odcinek wyemitowany 29 lutego. Natomiast średnia widownia wszystkich odcinków "Dance Dance Dance" wyniosła 1,36 mln osób.

Dzięki tanecznemu show TVP2 była w sobotnie wieczory wiceliderem rynku telewizyjnego (w grupie 16-49 była liderem). Pierwsze miejsce zajęła w tym czasie TVP1, a trzecie TVN.

d47u5c3

ZOBACZ WIDEO: "Dance Dance Dance": Anna Mucha zalana łzami. "Jestem kompletnie rozwalona"

d47u5c3

Podziel się opinią

Share
d47u5c3
d47u5c3