Trwa ładowanie...

"Dance, dance, dance". Kto wygrał?

Finał "Dance, dance, dance" za nami. Trzy pary walczyły o względy widzów podczas tego nietypowego, ostatniego odcinka. Której parze udało się zdobyć czek i tytuł najlepszych tancerzy tej edycji show?

"Dance, dance, dance". Kto wygrał?Źródło: Materiały prasowe
dbb2jvp
dbb2jvp

"Dance, dance, dance" TVP2 zdobył sporą popularność wśród widzów i internautów. Prace nad show przerwała pandemia koronawirusa. Materiały były już nagrane wcześniej, ale finał miał wyglądać zupełnie niż to, co zobaczyliśmy w sobotę, 25 kwietnia.

W finale znalazły się 3 lary. Pamela i Mateusz, czyli duet FitLovers. Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański, a także Anna Karczmarczyk ze swoim przyjacielem Mateuszem Łapką.

Produkcja finał zorganizowała tak, że finaliści wraz z prowadzącymi Tamarą Gonzalez Pereą, Tomaszem Kammelem i Idą Nowakowską gościli w studiu "Pytania na śniadanie", natomiast z pozostałymi uczestnikami show łączono się za pośrednictwem Skype'a.

- Nerwy są, podejrzewam - skomentował Kammel tuż przed ogłoszeniem cząstkowych wyników.

Trzecie miejsce i 10 tys. zł na wybrany cel charytatywny zajęli Rafał i Przemek.

A kto wygrał?

Pamela i Mateusz z FitLovers. Trafił do nich czek na 100 tys. zł., który postanowili przekazać dla Integracyjnego Klubu Sportowego. Anna i Mateusz dostali 10 tys. zł., które oddają Interwencyjnemu Ośrodkowi Preadopcyjnego w Otwocku.

dbb2jvp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dbb2jvp