Trwa ładowanie...

Dance, Dance, Dance. Rafał Maślak doznał kontuzji. Wideo!

Występ Rafała Maślaka w "Dance, Dance, Dance", a konkretnie w czwartym odcinku tanecznego show TVP2, stanął pod znakiem zapytania. Wszystko z powodu wypadku na treningu, do którego doszło trzy dni przed nagraniami.

Dance, Dance, Dance. Rafał Maślak doznał kontuzji. Wideo!Źródło: Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP
d42ik8t
d42ik8t

W "Dance, Dance, Dance" uczestnicy wykonują przygotowane wcześniej układy taneczne ze znanych teledysków. Niektórym wychodzi to lepiej, innym gorzej, ale tancerze dają z siebie wszystko. Czasem treningi są tak intensywne, że dochodzi do kontuzji. - Mieliśmy wypadek w trakcie próby. Rafałowi, gdy tańczył, pomimo rozgrzewki, puściło coś w szyi… - wyznał choreograf Tomek Prządka, który przygotowywał Marcelinę Zawadzką i Rafała Maślaka do sobotniego występu. Tuż po feralnym zdarzeniu uczestnikiem "Dance, Dance, Dance" zajęli się specjaliści, którzy na co dzień opiekują się wszystkimi występującymi w tanecznym show. Specjalistyczne zabiegi, rehabilitacja, masaże i akupunktura nie przyniosły ulgi...

Maślak doznał kontuzji. Zwijał się z bólu

W dniu nagrań Rafał Maślak zdecydował, że, mimo nieustającego bólu, zatańczy z Marceliną do utworu Britney Spears i Madonny "Me Against the Music". Aby było to możliwe, na kilkanaście minut przed występem, Rafał dostał zastrzyk z silnym lekiem przeciwbólowym, co możecie zobaczyć w wideo. Co ciekawe, o kontuzji Rafała nic nie wiedzieli jurorzy "Dance, Dance, Dance" - Ewa Chodakowska, Ida Nowakowska i Robert Kupisz.

Jak na scenie poradził sobie Rafał? Jak duet Zawadzkiej i Maślaka ocenią jurorzy? Przekonamy się w sobotnim odcinku tanecznego show TVP2 o godzinie 20:05.

d42ik8t
Zawadzka i Maślak w "Dance, Dance, Dance" Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP
Zawadzka i Maślak w "Dance, Dance, Dance" Źródło: Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP
d42ik8t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d42ik8t