Dance, Dance, Dance. Rafał Maślak doznał kontuzji. Wideo!

Dance, Dance, Dance. Rafał Maślak doznał kontuzji. Wideo!
Źródło zdjęć: © Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP

23.03.2019 11:47, aktual.: 23.03.2019 12:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Występ Rafała Maślaka w "Dance, Dance, Dance", a konkretnie w czwartym odcinku tanecznego show TVP2, stanął pod znakiem zapytania. Wszystko z powodu wypadku na treningu, do którego doszło trzy dni przed nagraniami.

W "Dance, Dance, Dance" uczestnicy wykonują przygotowane wcześniej układy taneczne ze znanych teledysków. Niektórym wychodzi to lepiej, innym gorzej, ale tancerze dają z siebie wszystko. Czasem treningi są tak intensywne, że dochodzi do kontuzji. - Mieliśmy wypadek w trakcie próby. Rafałowi, gdy tańczył, pomimo rozgrzewki, puściło coś w szyi… - wyznał choreograf Tomek Prządka, który przygotowywał Marcelinę Zawadzką i Rafała Maślaka do sobotniego występu. Tuż po feralnym zdarzeniu uczestnikiem "Dance, Dance, Dance" zajęli się specjaliści, którzy na co dzień opiekują się wszystkimi występującymi w tanecznym show. Specjalistyczne zabiegi, rehabilitacja, masaże i akupunktura nie przyniosły ulgi...

W dniu nagrań Rafał Maślak zdecydował, że, mimo nieustającego bólu, zatańczy z Marceliną do utworu Britney Spears i Madonny "Me Against the Music". Aby było to możliwe, na kilkanaście minut przed występem, Rafał dostał zastrzyk z silnym lekiem przeciwbólowym, co możecie zobaczyć w wideo. Co ciekawe, o kontuzji Rafała nic nie wiedzieli jurorzy "Dance, Dance, Dance" - Ewa Chodakowska, Ida Nowakowska i Robert Kupisz.

Jak na scenie poradził sobie Rafał? Jak duet Zawadzkiej i Maślaka ocenią jurorzy? Przekonamy się w sobotnim odcinku tanecznego show TVP2 o godzinie 20:05.

Obraz
© Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP
Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także