"Dance, Dance, Dance": Maślak i Zawadzka odpadli. Koledzy z show napisali, co o tym myślą

"Dance, Dance, Dance": Maślak i Zawadzka odpadli. Koledzy z show napisali, co o tym myślą
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

31.03.2019 13:41, aktual.: 31.03.2019 14:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marcelina Zawadzka i Rafał Maślak przegrali rywalizację w 5. odcinku "Dance, Dance, Dance". Choć porażka ich nie załamała, gwiazdy, które związane są z show, i tak wspierają ich pocieszającymi wpisami w mediach społecznościowych.

Do ćwierćfinału "Dance, Dance, Dance" weszły trzy pozostałe pary: Kasia Dziurska i Emil Gankowski, siostry Kazadi, Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Marcelina Zawadzka i Rafał Maślak pożegnali się z "Dance, Dance, Dance" i nie powalczą o główną nagrodę. Wbrew pozorom, Maślak może być z tego powodu bardzo zadowolony. Dzień przed emisją 5. odcinka show został bowiem ojcem. Udział w programie oznacza mnóstwo pracy - uczestnicy ćwiczą układy i szlifują swoje umiejętności tanecznie po 5-6 godzin dziennie. Ponieważ młody tata odpadł z show, będzie mógł spędzać całe dnie z żoną i małym Maksymilianem.

Nieco gorzej ma Marcelina Zawadzka, dla której porażka w "Dance, Dance, Dance" może być bardziej dotkliwym doświadczeniem. Nic dziwnego, że przyjaciele z show-biznesu starają się i ją, i jej tanecznego partnera pocieszać.

Zawadzka tak podsumowała swój udział w show: "Dziękuję za wielkie wsparcie i każde słowo, jakie usłyszeliśmy w tym programie. Każde z nich budowało nas i powodowało, że przełamywaliśmy kolejne bariery. Cieszę się, że miałam szansę być częścią tego projektu. To bez wątpienia jeden z najbardziej emocjonujących programów, w jakim brałam udział. Jestem szczęśliwa, że mogłam brać udział w @dancedancedancetvp razem z @rafalmaslak. Dziękuję mu za każde dobre słowo, za uśmiech i milion powodów do radości. Już się nie mogę doczekać powrotu na scenę w wielkim finale".

Jak na występ w "Dance, Dance, Dance" zareagowali znajomi Maślaka i Zawadzkiej?

Basia Kurdej-Szatan napisała: "Byliście i jesteście - CUUUUDNI !!!!!!! Gratuluję Wam fantastycznego udziału w Dance z całego serducha!!!!".

Prowadząca nie omieszkała pogratulować Maślakowi nowej roli życiowej - "Gratulacje młody tatuśku".

Adam Zdrójkowski pochwalił konkurentów. "Byliście mega".

Ida Nowakowska, która po ogłoszeniu wyników rozpłakała się, napisała: "Puściły emocje... to serce na zdjęciu, złożone z moich dłoni, ślę do Was - Marcelino i Rafale, bo jesteście najpiękniejszym (dosłownie) przykładem dobrych serc, świetnej energii i talentu! Bije od Was dobroć i czysta miłość! Oby więcej ludzi takich jak Wy na świecie... a propos tego... @rafalmaslak gratuluje nowego Maślaka, który ulepszy nasza planetę! Całuje Maksymiliana i Twoją żonę! A Marcysiu...Ty wiesz. Jesteś prawdziwym światełkiem na tej ziemi!".

Oglądaliście 5. odcinek "Dance, Dance, Dance"?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (108)
Zobacz także