Trwa ładowanie...

"Dance, Dance, Dance". Kasia Dziurska najlepszą tancerką według internautów

Emocjonujący półfinał programu "Dance, Dance, Dance" nie zakończył się szczęśliwie dla Kasi Dziurskiej i Emila Gankowskiego. Internauci nadal są w szoku — Kasia powinna wygrać, bo była najlepsza!

"Dance, Dance, Dance". Kasia Dziurska najlepszą tancerką według internautówŹródło: Materiały prasowe
d3s7m4r
d3s7m4r

Program "Dance, Dance, Dance" okazał się strzałem w dziesiątkę dla TVP2. Widzowie z zapartym tchem oglądali taneczne show w wykonaniu znanych osób ze świata rodzimego show-biznesu. Jedną z najbardziej lubianych uczestniczek była Kasia Dziurska, trenerka personalna, która w programie wystartowała ze swoim partnerem Emilem Gankowskim.

Kasia okazała się świetną tancerką, której każdy występ w duecie czy solo, przyspieszał bicie serca niejednego widza. Niestety, w półfinale "Dance, Dance, Dance" to właśnie Kasia i Emil pożegnali się z programem, zajmując trzecie miejsce.

Do finału programu "Dance, Dance, Dance" zakwalifikowali się Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska oraz Patricia i Victoria Kazadi. Czy ta sytuacja mogła wyglądać inaczej, gdyby Kasia Dziurska miała innego tanecznego partnera?

d3s7m4r

Emil Gankowski nie raz zbierał negatywne oceny jurorów, szczególnie Idy Nowakowskiej, która uznała go za słabego tancerza, choć dostrzegała jego starania. Emil w końcu nie wytrzymał napięcia. Kasia z kolei była jego zupełnym przeciwieństwem. Jej solówki zapierały dech w piersiach. Często miała bardzo trudne układy taneczne — wystarczy wspomnieć "Chandelier" Sii, gdzie odtworzyła trudną choreografię w oryginale odtańczoną przez utalentowaną Maddie Ziegler.

Kasia Dziurska w półfinale "Dance, Dance, Dance" pokazała się od najlepszej strony. Jako Britney Spears przypomniała jeden z najlepszych układów z 2000 roku do piosenki "Oops!... I did it again".

Internauci również chwalą Kasię Dziurską i Emila Gankowskiego: "jesteś tak cudowną osobą, że przez tv czuć twoje ciepło", "Byliście najlepsi!!!Dla mnie byliście i jesteście wygrani! Wczoraj znowu nie mogłam powstrzymać łez kocham was!!", "Kasiu, oglądając Ciebie w roli Britney poprosiłem do lat kiedy słuchałem takiej muzyki bez przerwy. Swoim pokazem przypomniałam tamte lata. Dziękuję", "Musicie wygrać! Jeśli wygrają Kazadi to oznaczać będzie ze to wszystko jest ustawione bo to wy najbardziej zasłużyliście na zwycięstwo !"

d3s7m4r

Choć Kasia Dziurska i Emil Gankowski odpadli z programu, ich popisy taneczne (do piosenku "Try" Pink), a szczególnie występy Kasi, nadal cieszą się ogromną popularnością.

d3s7m4r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3s7m4r