Trwa ładowanie...

"Dance, Dance, Dance". Emocjonujący półfinał programu. Kto odpadł? Jak wyglądała punktacja jurorów?

Program "Dance, Dance, Dance" to wielki hit TVP2. W przedostatnim odcinku zmierzyły się trzy pary. Nie obyło się bez emocji i wzruszeń. Jak prezentowała się punktacja jurorów? Kto pożegnał się z programem "Dance, Dance, Dance"?

"Dance, Dance, Dance". Emocjonujący półfinał programu. Kto odpadł? Jak wyglądała punktacja jurorów?Źródło: Instagram, fot: Instagram
dz590i9

Emocje w programie "Dance, Dance, Dance" sięgnęły zenitu. Trzy pary: Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska, Patricia i Victoria Kazadi oraz Kasia Dziurska i Emil Gankowski rywalizowali w zaciętym półfinale o punkty jurorów. Ida Nowakowska, Robert Kupisz i Ewa Chodakowska nie mieli łatwego zadania. Jak wyglądała punktacja za poszczególne występy?

Dance, Dance, Dance — punkty za duety

W półfinale "Dance, Dance, Dance" uczestnicy musieli się zmierzyć z choreografiami z poprzednich odcinków. Jako pierwsza para wystąpili Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska. Zatańczyli do piosenki Pink "What about us" - ten sam układ wykonali w pierwszym odcinku, dostając od Ewy Chodakowskiej 10 punktów. Następne były siostry Kazadi, które po raz kolejny zmierzyły się z układem z "Survivor" Destiny’s Child. Ostatni byli Kasia Dziurska i Emil Gankowski do piosenki Pink "Try". Zatańczyli świetnie, już bez upadku.

Punktacja:

dz590i9

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska - 29 punktów
Patricia i Victoria Kazadi - 28,5 punktu
Kasia Dziurska i Emil Gankowski - 27,5 punktu

Gdy dodano punkty z poprzedniego odcinka, punktacja po duetach prezentowała się następująco:

Patricia i Victoria Kazadi - 113,5 punktu
Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska - 109 punktów
Kasia Dziurska i Emil Gankowski - 105,5 punktu

Dance, Dance, Dance — punkty za występy solowe

Występy solowe w półfinale "Dance, Dance, Dance" również były pełne wrażeń. Wyjątkowo popisy w pojedynkę mieli wsystcy uczestnicy. Jako pierwszy wystąpił Adam Zdrójkowski w "Treasure" Bruno Marsa. Następna była Patricia Kazadi z "Telephone" Lady Gagi i Beyonce. Kolejny był Emil Gankowski. Zatańczył do "Men in black" Willa Smitha. Później wystąpiła Victoria Kazadi jako Aaliyah w "Try again". Kasia Dziurska była Britney Spears w czerwonym stroju z "Ooops!... I did it again". Ostatnia była Wiktoria Gąsiewska jako Nicole Scherzinger z The Pussycat Dolls w teledysku "Buttons".

Punktacja:

dz590i9

Adam Zdrójkowski - 29 punktów
Patricia Kazadi - 30 punktów
Emil Gankowski - 25,5 punktu
Victoria Kazadi - 30 punktów
Kasia Dziurska - 29,5 punktu
Wiktoria Gąsiewska - 29 punktów

Dance, Dance, Dance — ostateczne oceny jurorów

Patricia i Victoria Kazadi - 173,5 punktu
Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska - 171,5 punktu
Kasia Dziurska i Emil Gankowski - 160,5 punktu

Z programem "Dance, Dance, Dance" w półfinale pożegnali się Kasia Dziurska i Emil Gankowski. Choć starali się z całych sił, do finału przyszła konkurencja - siostry Kazadi oraz Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska.

dz590i9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dz590i9