"Dance Dance Dance": Internauci oburzeni komentarzami Muchy

"Dance Dance Dance": Internauci oburzeni komentarzami Muchy
Źródło zdjęć: © Facebook.com
Karolina Stankiewicz

07.03.2020 22:54, aktual.: 07.03.2020 23:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Druga edycja programu "Dance Dance Dance" generuje ogromne emocje. Wszystko za sprawą Anny Muchy i jej ciętego języka. Gwiazda dobrze wie, że do programu przyszła po to, by podgrzać atmosferę. Zadanie wykonuje celująco. Ale jej słowa generują fale komentarzy w internecie.

Największą gwiazdą drugiej edycji "Dance Dance Dance" jest zdecydowanie Anna Mucha. Zabawne, że oglądając program taneczny najbardziej czeka się nie na występ gwiazd, a na moment ocen jurorów. Ale Mucha jest w tym mistrzynią. Zaangażowanie jej do programu było strzałem w dziesiątkę. Wypowiedzi aktorki generują wiele komentarzy w mediach społecznościowych.

Przez pierwsze dwa odcinki najgorętszym wydarzeniem był konflikt Muchy z Kasią Stankiewicz. Gwiazda "M jak miłość" nie zamierzała owijać w bawełnę i wytknęła wokalistce, że ta nie angażuje się w swoje występy: - Zastanawiałam się, czy jesteś mimozą pozbawioną temperamentu, czy zadziorą? – powiedziała Mucha w pierwszym odcinku.

W drugim zrobiło się jeszcze ostrzej. Mucha zaproponowała Stankiewicz, że dla niej zaśpiewa, choć nie umie, by ta miała szansę publicznie ją ocenić. Wokalistka jednak nie dała się wciągnąć w tę grę, a gdy Mucha naciskała, Stankiewicz puściły nerwy.

Internauci nie zostawili na jurorce suchej nitki:
"Nawet jeśli nie idzie jej najlepiej, to Anna Mucha nie ma prawa z niej drwić! Żenada. Od samego początku jest na nią cięta",
"Mucha dziś powinna odpaść",
"To co teraz zrobiła szanowna p. Mucha, przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Takiej chamskiej, bezczelnej jurorki bez żadnych zahamowań dawno nie widziałam".

Zobacz także: Anna Mucha i Ida Nowakowska nie mogą dojść do porozumienia. Między nimi iskrzy!

Ale znaleźli się też tacy, którzy uznali, że Mucha miała rację: "I bardzo dobrze, że odpadła Kaśka, to dopiero drugi odcinek, a zachowywała się, jakby była tutaj za karę, wszystko miała gdzieś, w przeciwieństwie do swojej siostry. Anka może trochę przesadziła, ale od początku mówiła jej prawdę".

W drugim odcinku siostry Stankiewicz pożegnały się z programem. Gdy usłyszały werdykt, Kasia nie kryła swojej radości. Widać, że chciała odpaść z programu. - Jestem rozczarowana, bo Kasia oddała ten program walkowerem. A ja spodziewałam się fighterów. Nie kumam tego - skomentowała zachowanie piosenkarki Anna Mucha. Pozostali jurorzy również byli zaskoczeni i zniesmaczeni postawą Kasi.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (92)
Zobacz także