Trwa ładowanie...
d2myzby

"Dance Dance Dance": Internauci oburzeni komentarzami Muchy

Druga edycja programu "Dance Dance Dance" generuje ogromne emocje. Wszystko za sprawą Anny Muchy i jej ciętego języka. Gwiazda dobrze wie, że do programu przyszła po to, by podgrzać atmosferę. Zadanie wykonuje celująco. Ale jej słowa generują fale komentarzy w internecie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Mucha jest nową jurorką w programie "Dance Dance Dance"
Anna Mucha jest nową jurorką w programie "Dance Dance Dance" (Facebook.com)
d2myzby

Największą gwiazdą drugiej edycji "Dance Dance Dance" jest zdecydowanie Anna Mucha. Zabawne, że oglądając program taneczny najbardziej czeka się nie na występ gwiazd, a na moment ocen jurorów. Ale Mucha jest w tym mistrzynią. Zaangażowanie jej do programu było strzałem w dziesiątkę. Wypowiedzi aktorki generują wiele komentarzy w mediach społecznościowych.

Przez pierwsze dwa odcinki najgorętszym wydarzeniem był konflikt Muchy z Kasią Stankiewicz. Gwiazda "M jak miłość" nie zamierzała owijać w bawełnę i wytknęła wokalistce, że ta nie angażuje się w swoje występy: - Zastanawiałam się, czy jesteś mimozą pozbawioną temperamentu, czy zadziorą? – powiedziała Mucha w pierwszym odcinku.

W drugim zrobiło się jeszcze ostrzej. Mucha zaproponowała Stankiewicz, że dla niej zaśpiewa, choć nie umie, by ta miała szansę publicznie ją ocenić. Wokalistka jednak nie dała się wciągnąć w tę grę, a gdy Mucha naciskała, Stankiewicz puściły nerwy.

d2myzby

Internauci nie zostawili na jurorce suchej nitki:
"Nawet jeśli nie idzie jej najlepiej, to Anna Mucha nie ma prawa z niej drwić! Żenada. Od samego początku jest na nią cięta",
"Mucha dziś powinna odpaść",
"To co teraz zrobiła szanowna p. Mucha, przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Takiej chamskiej, bezczelnej jurorki bez żadnych zahamowań dawno nie widziałam".

Zobacz także: Anna Mucha i Ida Nowakowska nie mogą dojść do porozumienia. Między nimi iskrzy!

Ale znaleźli się też tacy, którzy uznali, że Mucha miała rację: "I bardzo dobrze, że odpadła Kaśka, to dopiero drugi odcinek, a zachowywała się, jakby była tutaj za karę, wszystko miała gdzieś, w przeciwieństwie do swojej siostry. Anka może trochę przesadziła, ale od początku mówiła jej prawdę".

W drugim odcinku siostry Stankiewicz pożegnały się z programem. Gdy usłyszały werdykt, Kasia nie kryła swojej radości. Widać, że chciała odpaść z programu. - Jestem rozczarowana, bo Kasia oddała ten program walkowerem. A ja spodziewałam się fighterów. Nie kumam tego - skomentowała zachowanie piosenkarki Anna Mucha. Pozostali jurorzy również byli zaskoczeni i zniesmaczeni postawą Kasi.

d2myzby

d2myzby

Podziel się opinią

Share
d2myzby
d2myzby