Trwa ładowanie...

"Dance Dance Dance": Fit Lovers faworytami widzów. Ich występ hitem sieci

Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, znani w sieci jako Fit Lovers, zrobili furorę w programie "Dance Dance Dance". Widzowie są pod ogromnym wrażeniem ich występu i to właśnie im życzą zwycięstwa już po pierwszym odcinku.

Share
"Dance Dance Dance": Fit Lovers faworytami widzów. Ich występ hitem sieci
Źródło: Youtube.com
d46fb7e

Druga edycja "Dance Dance Dance" ruszyła. W pierwszym odcinku na prowadzenie wysunął się aktorski duet z serialu "M jak miłość", czyli Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański. To właśnie ta dwójka zdobyła największe uznanie wśród jurorów. Co ciekawe, widzowie, choć zgodzili się z werdyktem ekspertów, mają zupełnie innych faworytów.

ZOBACZ WIDEO: Anna Mucha i Ida Nowakowska nie mogą dojść do porozumienia. Między nimi iskrzy!

Fani są bowiem pod ogromnym wrażeniem Pameli Stefanowicz i Mateusza Janusza. Para, która na YouTube funkcjonuje pod nazwą Fit Lovers, zatańczyli do utworu Cheryl Cole "Parachute". Choć choreografia była niezwykle wymagająca, zakochani poradzili sobie z nią bez większej zadyszki. Podczas występu nie brakowało efektownych podnoszeń i akrobacji.

d46fb7e

"Zatańczyliście fenomenalnie. Życzę wygranej", "Bardzo fajnie, synchronizacja też na plus", "Bardzo mnie urzekł ich taniec", "Mieli chyba najtrudniejszy układ ze wszystkich par i i tak bardzo dobrze sobie poradzili" - piszą zachwyceni internauci.

Wideo na YouTube wyświetlono już ponad 330 tys. razy. Oglądaliście?

d46fb7e

Podziel się opinią

Share
d46fb7e
d46fb7e