Trwa ładowanie...

"Dance, Dance, Dance": Ćwierćfinał przerośnie Gąsiewską i Zdrójkowskiego?

Rywalizacja w "Dance, Dance, Dance" wchodzi w decydujący etap. Emocje związane z wycieńczającymi treningami i coraz trudniejszymi choreografiami zaczynają brać górę nad uczestnikami. Zobaczcie wideo z przygotowań do ćwierćfinałowych występów.

d9avafv
d9avafv

O wejście do wielkiego finału pierwszej polskiej edycji "Dance, Dance, Dance" walczą już tylko trzy pary - Patricia i Victoria Kazadi, Kasia Dziurska i Emil Gankowski oraz Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Okazuje się, że z każdym tygodniem uczestnicy mają coraz więcej problemów z przyswojeniem jeszcze bardziej skomplikowanych układów tanecznych.

- Misiek, ja się boję, że ty mnie puścisz... Wiesz, że się muszę tego nauczyć... - mówiła przerażona Wiktoria Gąsiewska w trakcie przygotowań do sobotniego występu. W ćwierćfinale para zatańczy choreografię, w której pojawią się m.in. skomplikowane podnoszenia.

- Dobrze, przecież ja cię trzymam. Ty lecisz jak głaz jakiś... Nie ta noga! - mówił zaniepokojony Adam Zdrójkowski.

Jak para poradzi sobie na scenie "Dance, Dance, Dance"? Czy jurorzy docenią ich starania? Kto okaże się najlepszy w ćwierćfinale? Przekonamy się w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2.

Warto dodać, że w ćwierćfinale, oprócz występów w duetach, zobaczymy także solówki w wykonaniu wszystkich uczestników.

d9avafv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d9avafv