Trwa ładowanie...
d30xm4p

Czarne lustro: Zwiastuny nowych odcinków. Pojawi się Miley Cyrus

Piąty sezon serialu "Czarne lustro" już wkrótce będzie dostępny na Netfliksie. Producenci nieco podkręcili atmosferę, pokazując zwiastuny dla trzech nowych odcinków. W jednym z nich zagra Miley Cyrus.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Czarne lustro: Zwiastuny nowych odcinków
Czarne lustro: Zwiastuny nowych odcinków (Materiały prasowe)
d30xm4p

Czarne lustro: Zwiastuny nowych odcinków

"Czarne lustro" to serial prezentujący najnowsze rozwiązania technologiczne i gadżety oraz potencjalne zagrożenia i patologie z nimi związane. Każdy odcinek to zupełnie inna historia, która nie jest powiązana z innymi.

Do współpracy przy piątym sezonie twórcy Charlie Brooker i Annabel Jones zaprosili kilka bardziej znanych osób, m.in. Andrew Scotta z serialu BBC "Sherlock" oraz Miley Cyrus, która grała m.in. w produkcji Disneya “Hannah Montana”.

d30xm4p

Producenci postanowili pokazać zwiastuny do trzech odcinków nowego sezonu.

W "Rachel, Jack and Ashley Too" samotna nastolatka pragnie skontaktować się ze swoją ulubioną gwiazdą popu, która nie jest tak dobra, jak się wydaje. W "Smithereens" pewnego dnia taksówkarzowi wymyka się wszystko spod kontroli. Z tego powodu wariuje i jest w centrum uwagi milionów ludzi. W "Striking Vipers" znajomi z college’u przypadkowo spotykają się po latach, ale od tego momentu dzieją się wydarzenia całkowicie zmieniające ich dotychczasowe życia.

Premiera piątego sezonu serialu "Czarne lustro" 5 czerwca na platformie Netflix.

d30xm4p

Podziel się opinią

Share
d30xm4p
d30xm4p