Trwa ładowanie...
d3gr4nt

Hannah Montana

Najnowsze informacje
5.0
(4640 głosów)
Oceń:

„Hannah Montana” to amerykański sitcom dla młodzieży. Zadebiutował 24 marca 2006 roku na Disney Channel USA i szybko zdobył popularność. Od 2 grudnia 2006 roku jest emitowany w polskim Disney Channel, zaś od 6 września 2008 roku można go w Polsce oglądać w TVP1. Serial składa się z czterech serii i łącznie z ponad stu odcinków.

„Hannah Montana” jest serialem komediowym typu live action, śledzącym losy typowej nastolatki Miley Cyrus, jej starszego brata Jacksona, autora piosenek, managera i ojca w jednej osobie Robbiego Ray’a oraz jej najlepszej przyjaciółki Lilly. "Hannah Montana" jest jednym z najpopularniejszych seriali stworzonych na zlecenie Disney Channel.

W tajemnicy przed przyjaciółmi i kolegami z klasy, Miley prowadzi sekretne życie światowej sławy piosenkarki popowej imieniem Hannah Montana. Miley Stewart to zwyczajna nastolatka. I jak każda nastolatka – nie ma łatwego życia. Bo jak tu pogodzić szkołę, randki i obowiązkowe bywanie na najlepszych imprezach w Malibu? Życie w świetle reflektorów bywa cudowne, ale wcale nie jest łatwe. Na szczęście Hannah nie jest sama. Rodzina i prawdziwi przyjaciele – Lilly i Oliver – są zawsze przy niej i przypominają, że najważniejsze jest to, by zawsze być sobą. Może i nie jest łatwo, ale za to bywa megaśmiesznie.

W ostatnim sezonie, Miley zastanawia się, czy rzeczywiście może w pełni czerpać ze swoich obu wcieleń i czy powinna dalej być Hannah Montanta, czy też wrócić na zawsze do swojego dawnego życia.

Miley Cyrus grająca główną bohaterkę produkcji należy do najbardziej lubianych aktorek. Oprócz niej w serialu grają także: Emily Osment, Mitchel Musso, Jason Arles, Billy Ray Cyrus oraz Moisés Arias.

Zachęceni sukcesem serialu przedstawiciele wytwórni Disneya postanowili stworzyć jego kinową adaptację. „Hannah Montana: Film” zadebiutował w 2009 roku. Kiedy popularność Hanny rośnie, postanawia ona, za namową swojego ojca, odwiedzić rodzinne miasteczko w Tennessee. Chce spędzić tam wakacje i zastanowić się na tym, co jest dla niej najważniejsze – muzyczna kariera czy też przyjaźń i normalne życie. Początkowo nudny pobyt na wsi zamienia się jednak w przygodę, której Hanna zupełnie się nie spodziewa.

Hannah Montana
Tytuł oryginalny

Hannah Montana

Gatunek

komedia, muzyczny, serial

Kraj produkcji

USA

Czas trwania odcinka

22 min.

Obsada

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3gr4nt
d3gr4nt
d3gr4nt