Trwa ładowanie...
d2bcqk0
d2bcqk0
d2bcqk0
d2bcqk0

Hannah Montana

Najnowsze informacje
d2bcqk0
5.0
(4637 głosów)
Oceń:
d2bcqk0
Zdjęcie

„Hannah Montana” to amerykański sitcom dla młodzieży. Zadebiutował 24 marca 2006 roku na Disney Channel USA i szybko zdobył popularność. Od 2 grudnia 2006 roku jest emitowany w polskim Disney Channel, zaś od 6 września 2008 roku można go w Polsce oglądać w TVP1. Serial składa się z czterech serii i łącznie z ponad stu odcinków.

„Hannah Montana” jest serialem komediowym typu live action, śledzącym losy typowej nastolatki Miley Cyrus, jej starszego brata Jacksona, autora piosenek, managera i ojca w jednej osobie Robbiego Ray’a oraz jej najlepszej przyjaciółki Lilly. "Hannah Montana" jest jednym z najpopularniejszych seriali stworzonych na zlecenie Disney Channel.

W tajemnicy przed przyjaciółmi i kolegami z klasy, Miley prowadzi sekretne życie światowej sławy piosenkarki popowej imieniem Hannah Montana. Miley Stewart to zwyczajna nastolatka. I jak każda nastolatka – nie ma łatwego życia. Bo jak tu pogodzić szkołę, randki i obowiązkowe bywanie na najlepszych imprezach w Malibu? Życie w świetle reflektorów bywa cudowne, ale wcale nie jest łatwe. Na szczęście Hannah nie jest sama. Rodzina i prawdziwi przyjaciele – Lilly i Oliver – są zawsze przy niej i przypominają, że najważniejsze jest to, by zawsze być sobą. Może i nie jest łatwo, ale za to bywa megaśmiesznie.

W ostatnim sezonie, Miley zastanawia się, czy rzeczywiście może w pełni czerpać ze swoich obu wcieleń i czy powinna dalej być Hannah Montanta, czy też wrócić na zawsze do swojego dawnego życia.

Miley Cyrus grająca główną bohaterkę produkcji należy do najbardziej lubianych aktorek. Oprócz niej w serialu grają także: Emily Osment, Mitchel Musso, Jason Arles, Billy Ray Cyrus oraz Moisés Arias.

Zachęceni sukcesem serialu przedstawiciele wytwórni Disneya postanowili stworzyć jego kinową adaptację. „Hannah Montana: Film” zadebiutował w 2009 roku. Kiedy popularność Hanny rośnie, postanawia ona, za namową swojego ojca, odwiedzić rodzinne miasteczko w Tennessee. Chce spędzić tam wakacje i zastanowić się na tym, co jest dla niej najważniejsze – muzyczna kariera czy też przyjaźń i normalne życie. Początkowo nudny pobyt na wsi zamienia się jednak w przygodę, której Hanna zupełnie się nie spodziewa.

d2bcqk0
Hannah Montana
Tytuł oryginalny

Hannah Montana

Gatunek

komedia, muzyczny, serial

Kraj produkcji

USA

Czas trwania odcinka

22 min.

Obsada
d2bcqk0
d2bcqk0
d2bcqk0
d2bcqk0
d2bcqk0