Trwa ładowanie...
23-10-2009 12:36

Cichopek będzie miała drugie dziecko

Cichopek będzie miała drugie dzieckoŹródło: Agencja Mazur
d3p19mq
d3p19mq

[

]( http://www.efakt.pl )
Fakt poznał największe marzenie Kasi Cichopek (27 l.)! Młoda mama tak pokochała macierzyństwo, że już myśli o rodzeństwie dla małego Adasia (4 mies.). Chciałaby, żeby jej ukochany synek miał siostrzyczkę i co więcej - by nie musiał na nią zbyt długo czekać.

d3p19mq

-- Kasia bardzo lubi dzieci, więc za jakiś czas będzie chciała mieć kolejne -- powiedziała Faktowi osoba z najbliższego otoczenia aktorki. Sama Cichopek na jednym z bankietów szczerze wyznała, że po urodzeniu chłopca teraz przyszła pora na córeczkę. Być może pragnienie Kasi potęguje fakt, że w "M jak miłość" jest mamą małej Magdy.

Na planie przyzwyczaiła się już do ubierania córeczki w malutkie różowe sukieneczki. I chciałaby niedługo robić to też w prawdziwym życiu. Choć plany powiększenia rodziny wydają się pewne, to jednak Kasia i jej mąż Marcin Hakiel (26 l.) nie będą wprowadzać ich w życie ani w tym tygodniu, ani nawet w najbliższym miesiącu. -- Jak na razie jest Adaś, który zajmuje mamie dużo czasu, bo jest bardzo energicznym dzieckiem -- mówi nasz informator.

Aktorka i tancerz są rodzicami zaledwie od lipca. Na razie więc koncentrują się na opiece nad synkiem. Wychowywanie Adasia sprawia Kasi ogromną radość. Mimo pracy gwiazda radzi sobie znakomicie. Nie chcąc rozstawać się z synkiem na zbyt długi czas, poprosiła nawet producentów polsatowskiego show "Jak oni śpiewają", by dostosowali jej garderobę tak, by mogła w niej opiekować się Adasiem.

W trakcie przerw w zdjęciach gospodyni programu biegnie więc od razu do swojej pociechy. A skoro Kasia tak znakomicie potrafi pogodzić macierzyństwo z karierą, to może pozwolić sobie na kolejne maleństwo!

d3p19mq

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3p19mq