Trwa ładowanie...

Chcieli Ewę Farną jako jurorkę w "The Voice of Poland". Odmówiła

Ruszyły przygotowania do kolejnej edycji "The Voice of Poland". Po grudniowych zmianach w Telewizji Polskiej ciężko przewidzieć, kogo zobaczymy w roli jurorów i prowadzących w muzycznym reality show. Jedna z piosenkarek, która mogła liczyć na angaż, odmówiła.

Ewa Farna odmówiła angażu w najnowszej edycji "The Voice of Poland"Ewa Farna odmówiła angażu w najnowszej edycji "The Voice of Poland"Źródło: Licencjodawca, fot: AKPA
d4jq8t8
d4jq8t8

Za nami "The Voice Senior", jesteśmy po pierwszych przesłuchaniach w ciemno w "The Voice Kids", a media donoszą, że wystartowały prace nad kolejną edycją "The Voice of Poland". W zeszłorocznej odsłonie górą okazał się być Jan Górka z drużyny Lanberry, który zmierzył się w finale z Antonim Zimnalem, Becky Sangolo i Mają Walentynowicz.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Ewa Farna była jurorką w programie, który źle wspomina. "Nie odnalazłam się w tej formule"

"The Voice of Poland". Kto pożegna się z programem?

Ekipa Telewizji Polskiej nie cofa się przed nowymi porządkami w programach rozrywkowych. Doskonałym na to przykładem jest "Pytanie na śniadanie", z którym pożegnali się wszyscy dotychczasowi prowadzący. Bardzo możliwe, że podobny los czeka "The Voice of Poland".

d4jq8t8

Portal Plotek dotarł do informacji, jakoby w loży jury mielibyśmy nie zobaczyć takich gwiazd jak Justyczna Steczkowska czy Edyta Górniak, które występowały na eventach jednoznacznie kojarzących się z polityką. Podążając tym tropem, wydawałaby się, że nie ma co liczyć również na powrót Marka Piekarczyka, który pojawił się na scenie podczas imprezy "Murem za polskim mundurem".

Dotychczasowi prowadzący muzyczne talent show także mają zniknąć z anteny. Mowa o Tomaszu Kammelu i Aleksandrze Sikorze, którzy w burzliwych okolicznościach rozstali się z ekipą "Pytania na śniadanie".

Ewa Farna odmówiła udziału w programie. W roli jurorki chętnie odnalazłaby się Doda

Jeżeli wszystkie te przypuszczenia się potwierdzą, będzie trzeba szukać sposobów, by uzupełnić wakaty. Jak podaje informator Plotka, Ewa Farna miała powiedzieć "nie", słysząc propozycję zasiadania w loży jury. Inna artystka miała z kolei garnąć się do tego zajęcia.

d4jq8t8

- Ewa Farna dostała propozycję jurorowania, ale znowu odmówiła jak w poprzednich latach. Przede wszystkim nie podobały się jej kwestie finansowe. Przy nich stwierdziła, że nie ma co się poświęcać na kilka miesięcy, kiedy nagrywany jest program i zaniedbywać rodziny. Za to Doda bardzo by chciała zostać tu trenerką i komunikuje to stacji na każdym kroku - przekazał Plotkowi anonimowy pracownik TVP.

W 50. odcinku podcastu "Clickbait" zachwycamy się serialem (!) "Pan i Pani Smith", przeżywamy transformacje aktorskie w "Braciach ze stali" i bierzemy na warsztat… "Netfliksową zdradę". Żeby dowiedzieć się, czym jest, znajdź nas na Spotify, Apple Podcasts, YouTube, w Audiotece czy Open FM. Możesz też posłuchać poniżej:

d4jq8t8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4jq8t8