Trwa ładowanie...

BrzydUla i Majka poznają się osobiście!

Share
BrzydUla i Majka poznają się osobiście!
Źródło: TVN
d3d536u

W finałowym odcinku "BrzydUli" zobaczymy niespodziankę, którą twórcy przygotowali dla przyszłych fanów nowej TVN-owskiej produkcji pt. "Majka" - informuje "Tele Tydzień".

Ostatnio informowaliśmy o tym, że już 22 grudnia po ostatnim odcinku "BrzydUli" nastąpi emisja pierwszego odcinka nowego serialu pt. "Majka". Kolejne odcinki zobaczymy na początku stycznia.

Tymczasem stacja TVN postanowiła w interesujący sposób wypromować nowy serial i zachęcić fanów "Brzyduli" do zapoznania się z postacią Majki. Otóż w ostatnim odcinku perypetii Uli Cieplak, bohaterka spotka się osobiście z Majką! Nowa postać będzie robić zdjęcia na bardzo ważnym pokazie mody "Febo&Dobrzański", decydującym o przyszłości firmy jak i samej Uli.

d3d536u

Tytułowa Majka to 20-letnia studentka fotografii na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, która walczy o wyjazd na stypendium na prestiżowej uczelni we Florencji. Niespodziewana ciąża krzyżuje jednak jej plany i zmuszona sytuacją finansową Majka zaczyna szukać pracy. Trafia do firmy 33-letniego architekta Michała, w którym się zakochuje. Sytuację komplikuje jednak fakt, że wybranek Majki jest żonaty z piękną i wyrachowaną Aleksandrą.

"Majka" przewidziana jest na 190 odcinków trwających po 25 minut.

d3d536u

Podziel się opinią

Share
d3d536u
d3d536u