Trwa ładowanie...

"Big Brother": znamy wszystkich prowadzących. Nie tylko Woźniak-Starak

"Big Brother" wraca na antenę już 17 marca. Nową odsłonę legendarnego reality show poprowadzi Agnieszka Woźniak-Starak, która będzie miała aż troje "pomocników".

"Big Brother": znamy wszystkich prowadzących. Nie tylko Woźniak-StarakŹródło: East News
d33kae9
d33kae9

Od jakiegoś czasu wiemy, że była prowadząca "Ameryka Express" zostanie gospodynią nowego "Big Brothera". Agnieszka Woźniak-Starak będzie prowadziła niedzielne odcinki, w których nastąpi podsumowanie mijającego tygodnia. Do jej obowiązków należeć również będą rozmowy z rodzinami uczestników.

Niedawno dowiedzieliśmy się, że Woźniak-Starak będą wspierać dwie inne prowadzące: Ula Chincz i Małgorzata Ohme.

Obie będą pojawiać się w wieczornych odcinkach na żywo, emitowanych od poniedziałku do czwartku o 23:15.

Ula Chincz i Małgorzata Ohme/AKPA
Źródło: Ula Chincz i Małgorzata Ohme/AKPA

Chincz i Ohme pokierują interaktywnym studiem "Big Brother Nocą". Do programu na żywo będą zapraszani dziennikarze, influencerzy i różnorodni eksperci. Chincz ma prowadzić rozmowy z gośćmi na temat najciekawszych wydarzeń w Domu Wielkiego Brata. Ohme natomiast, związana z programem jako psycholog, ma eksperckim okiem oceniać zachowania uczestników i panujące między nimi relacje.

Facebook.com
Źródło: Facebook.com

Listę prowadzących zamyka Bartek Jędrzejak. "Pogodynek" znany z Dzień Dobry TVN ma duże doświadczenie w prowadzeniu rozmaitych imprez (m.in. WOŚP, koncerty polskich gwiazd muzyki).

d33kae9

- Moim zadaniem będzie wyprowadzanie tych, którzy odpadną z Domu Wielkiego Brata, czyli będę pierwszą osobą, którą zobaczą po otwarciu drzwi. Będę pocieszycielem, porozmawiam z przyjaciółmi i rodzinami – ujawnił Jędrzejak na antenie TVN.

Emisja nowej edycji reality show rozpocznie się już 17 marca i potrwa do 16 czerwca. Życie uczestników będzie można śledzić na kanale TVN7 od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00. Co więcej, zaplanowano również, aby w tygodniu 3 razy dziennie łączono się na żywo z Domem Wielkiego Brata. Wejścia live potrwają kilka minut i mają za zadanie zwiększyć interakcję widzów z uczestnikami.

Obejrzyj: Frykowska nie żałuje udziału w "Big Brotherze". "Stałam się prekursorką w wielu tematach"

d33kae9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33kae9