Rozrywka"Big Brother". Zmiana godzin emisji. Kiedy premiera nowej edycji?

"Big Brother". Zmiana godzin emisji. Kiedy premiera nowej edycji?

"Big Brother". Zmiana godzin emisji. Kiedy premiera nowej edycji?
Źródło zdjęć: © East News | East News

13.08.2019 12:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kolejna edycja "Big Brothera" zbliża się wielkimi krokami. Ujawniono datę premiery drugiej edycji popularnego show. Będą też zmiany w godzinach emisji programu "Big Brother".

"Big Brother" – kiedy premiera?

Program "Big Brother" po wznowieniu cieszył się niebywałą popularnością. Oglądalność z odcinka na odcinek rosła, a do 2 edycji zgłosiło się wielu chętnych. Już wiadomo, że produkcja zebrała ponad 28 tys. zgłoszeń. Castingi nadal trwają, a wierni fani z niecierpliwością czekają na powrót "Big Brothera".

Teraz znamy premierę nowej edycji "Big Brothera". Pierwszy odcinek show widzowie zobaczą 13 września o godzinie 20:00 na antenie TVN7.

"Big Brother" – godziny emisji i zmiany

Druga edycja "Big Brothera" przywita nas zmianami. Wiemy, że nastąpi roszada wśród prowadzących show. Gospodarzem cotygodniowego "Big Brother Arena" zostanie Filip Chajzer. W tej roli zastąpi on Bartka Jędrzejaka. Duet dopełni Agnieszka Woźniak-Starak.

Zmienią się również godziny emisji "Big Brothera Arena" na antenie TVN7. Przed telewizory siądziemy w każdy piątek o 20:00. Do tej pory show, w którym odpadali mieszkańcy domu Wielkiego Brata można było oglądać w niedziele. Zmiana jest podyktowana powrotem równie popularnego programu, czyli "MasterChef".

Na antenę TVN7 wróci również "Big Brother Nocą" (po 23:00) oraz "Big Brother+" (w piątki wieczorem).

W dalszym ciągu "Big Brothera" można oglądać również na platformie internetowej – player.pl. Stream z domu Wielkiego Brata emitowany jest codziennie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także