Trwa ładowanie...
ycipk-24g7hd

"Big Brother". Zmiana godzin emisji. Kiedy premiera nowej edycji?

Kolejna edycja "Big Brothera" zbliża się wielkimi krokami. Ujawniono datę premiery drugiej edycji popularnego show. Będą też zmiany w godzinach emisji programu "Big Brother".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Big Brother". Kiedy premiera kolejnej edycji show?
"Big Brother". Kiedy premiera kolejnej edycji show? (East News, Fot: East News)
ycipk-24g7hd

"Big Brother" – kiedy premiera?

Program "Big Brother" po wznowieniu cieszył się niebywałą popularnością. Oglądalność z odcinka na odcinek rosła, a do 2 edycji zgłosiło się wielu chętnych. Już wiadomo, że produkcja zebrała ponad 28 tys. zgłoszeń. Castingi nadal trwają, a wierni fani z niecierpliwością czekają na powrót "Big Brothera".

Teraz znamy premierę nowej edycji "Big Brothera". Pierwszy odcinek show widzowie zobaczą 13 września o godzinie 20:00 na antenie TVN7.

ycipk-24g7hd

ZOBACZ TEŻ: Angelika z "Big Brothera": "Pustkę po wyjściu z domu wypełniłam sobie Igorem"

"Big Brother" – godziny emisji i zmiany

Druga edycja "Big Brothera" przywita nas zmianami. Wiemy, że nastąpi roszada wśród prowadzących show. Gospodarzem cotygodniowego "Big Brother Arena" zostanie Filip Chajzer. W tej roli zastąpi on Bartka Jędrzejaka. Duet dopełni Agnieszka Woźniak-Starak.

ycipk-24g7hd

Zmienią się również godziny emisji "Big Brothera Arena" na antenie TVN7. Przed telewizory siądziemy w każdy piątek o 20:00. Do tej pory show, w którym odpadali mieszkańcy domu Wielkiego Brata można było oglądać w niedziele. Zmiana jest podyktowana powrotem równie popularnego programu, czyli "MasterChef".

Na antenę TVN7 wróci również "Big Brother Nocą" (po 23:00) oraz "Big Brother+" (w piątki wieczorem).

W dalszym ciągu "Big Brothera" można oglądać również na platformie internetowej – player.pl. Stream z domu Wielkiego Brata emitowany jest codziennie.

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-24g7hd

ycipk-24g7hd
ycipk-24g7hd