ycipk-d3eanc

"Big Brother" wraca po 11 latach. Agnieszka Woźniak-Starak ma zostać prowadzącą

Przed laty "Big Brother" był trampoliną do sławy dla Martyny Wojciechowskiej. Jej następczynią ma być prowadząca "Ameryki Express".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak (ONS.pl)
ycipk-d3eanc

Niedawno ujawniono, że wiosną 2019 r. w TVN 7 zobaczymy kolejną odsłonę popularnego reality-show. Jak donosi "Show", propozycję poprowadzenia programu dostanie Agnieszka Woźniak-Starak, która pisała niedawno, że myśli o odejściu z "Ameryki Express".

- Dziś z przykrością stawiam sobie pytanie, czy powinnam ten program nadal prowadzić? Przyjmuję wszystkie zarzuty, zgadzam się z nimi i ze swojej strony mogę powiedzieć jedynie PRZEPRASZAM - pisała na Instagramie po odcinku, który wywołał burzę (czytaj więcej tutaj).

ycipk-d3eanc

Format "Big Brothera" stworzyła holenderska firma Endemol, a pierwszą edycję zrealizowano w 1999 roku. Emitowany w dziesiątkach krajów program doczekał się statusu kultowej produkcji, która jako pierwsza przekroczyła granicę tabu i z kamerami weszła w świat mieszkańców domu Wielkiego Brata.

Do Polski format dotarł w 2001 roku za sprawą telewizji TVN. Był to pierwszy reality-show emitowany w polskiej telewizji. TVN stworzył trzy edycje, które cieszyły się ogromną popularnością. W 2007 roku program wskrzesiło TV4, ale po dwóch edycjach zdjęło go z ramówki.

Finaliści programu "Big Brother". Facebook.com
Podziel się

Uczestnicy "Big Brothera" zamknięci byli w specjalnie wybudowanym i przystosowanym domu, który naszpikowano kamerami i czułymi mikrofonami. Nie było miejsca, gdzie mogliby się skryć przed wszechobecnym tajemniczym Wielkim Bratem. Każde złamanie regulaminu czy inne przewinienie, skutkowała naganą, karą, a nawet opuszczeniem programu. Dodatkowo uczestnicy nie mieli kontaktu ze światem zewnętrznym oraz nie mogli kontaktować się z bliskimi.

ycipk-d3eanc

Wielki Brat wciąż czujnie obserwował mieszkańców domu i prowokował ich do zwierzeń oraz zlecał zadania do wykonania. O losie uczestników decydowali widzowie, którzy nie tylko mogli przez całą dobę obserwować bohaterów programu, ale także oddawać na swoich ulubieńców głosy za pomocą smsów i telefonów. Najmniej lubiany mieszkaniec domu Wielkiego Brata musiał pożegnać się z show.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-d3eanc

ycipk-d3eanc
ycipk-d3eanc