Trwa ładowanie...
d2pocj8

Odcinki

Najnowsze informacje
3.9
(20 głosów)
Oceń:

„Odcinki” (Episodes) to brytyjsko-amerykański serial komediowy nadawany przez amerykańską stację Showtime od 9 stycznia 2011 roku. W Polsce serial jest nadawany od 10 czerwca 2011 roku na kanale HBO. Wyprodukowany został przez Hat Trick Productions. Składa się z jednej serii i siedmiu odcinków.

Dwójka brytyjskich scenarzystów musi dać sobie radę w bezwzględnym świecie Hollywood. Czy nieco zapomniany gwiazdor amerykańskiej telewizji (w tej roli znany z Przyjaciół Matt LeBlanc) im w tym pomoże?

Beverly (Tamsin Greig) i Sean (Stephen Mangan) Lincolnowie są wyjątkowo szczęśliwą parą – świetnie dogadują się w domu i w pracy – oboje piszą scenariusz bardzo popularnego serialu. Ich życie zmienia się o 180 stopni, gdy poznają Merca (John Pankow), szefa amerykańskiej stacji telewizyjnej. Przekonuje on Lincolnów, że powinni przenieść się do Los Angeles i stworzyć amerykańską wersję swojego serialu.

Do roli głównej zostaje zaangażowany dawno nie widziany Matt LeBlack (w tej roli… Matt LeBlanc), niegdyś uwielbiany Joey z Przyjaciół, obecnie próbujący wrócić na szczyt popularności. Jak będzie się układała współpraca spokojnych Brytyjczyków i zwariowanych gwiazd Hollywood?

„Odcinki” to serial komediowy z brawurową rolą Matta LeBlanca – z ogromnym dystansem i jednocześnie wyjątkowym talentem komicznym gra on samego siebie – znanego niegdyś aktora, który próbuje wykorzystywać dawną sławę głównie do tego, by manipulować nowymi pracodawcami. W serialu wystąpili także cenieni aktorzy z Wielkiej Brytanii: nominowana do nagrody BAFTA za rolę w serialu Zielone skrzydło Tamsin Greig (także: To jest może, Tamara i mężczyźni) oraz Stephen Mangan (Billy Elliot, Jak podzielić psa?, Zdobycie bieguna).

Wszechmocnego szefa stacji telewizyjnej, Merca, zagrał znany z serialu Szaleję za tobą John Pankow (także: Ślubne wojny, Dzień dobry TV). Twórcami Odcinków są David Crane i Jeffrey Klarik, odpowiedzialni za produkcję takich hitów komediowych jak Przyjaciele, Joey, Nasza klasa.

Odcinki
Tytuł oryginalny

Episodes

Gatunek

komedia, serial

Kraj produkcji

USA

Obsada

Mircea Monroe (Morning Randolph)

Genevieve O'Reilly (Jamie Lapidus)

Stephen Mangan (Sean Lincoln)

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2pocj8
d2pocj8
d2pocj8