Trwa ładowanie...

"Big Brother". W show dwoje nowych uczestników. Łukasz dostał tajne zadanie

Niedzielny odcinek "Big Brothera" był pełen emocji. Dwoje nowych uczestników, odejście Klaudii i tajemnicza misja Łukasza.

"Big Brother". W show dwoje nowych uczestników. Łukasz dostał tajne zadanieŹródło: East News
d13zkm9
d13zkm9

W ostatnim tygodniu uczestnicy nominowali do odejścia Klaudię i Radka. Zanim jednak widzowie dowiedzieli się, kto odpadł z "Big Brothera", do programu weszły dwie nowe osoby. Angelika Głaczkowska i Kuba Pyśk to nowi mieszkańcy domu Wielkiego Brata. Pierwsze dni nowi uczestnicy spędzą w tajemnym pokoju.

- Angelika jest barwną i życzliwą postacią - powiedziała jej przyjaciółka.

Kuba jest byłym żołnierzem, a Angelika pracuje jako stewardessa. Pozostali mieszkańcy nie wiedzą, że w willi zamieszkają dwie nowe osoby.

ZOBACZ: Martyna Wojciechowska o "Big Brotherze"

Nominacje w "Big Brotherze"

Decyzją widzów z programem pożegnała się Klaudia Marchewka.

d13zkm9

- Zdążę na urodziny mojego brata - ucieszyła się uczestniczka.

Po tym, jak Klaudia opuściła dom, odbyły się nominacje. Radek nominował Kasię, która jego zdaniem szuka problemów tam, gdzie ich nie ma. Drugą osobą był Łukasz, który robił sporo kłótni. Bartek również nominował Łukasza za kłótnię o sprzątanie. Oprócz niego nominował Magdę Zając za to, że jest za głośna.

Magda Wójcik wskazała Magdę, ponieważ jest najkrócej i Radka za to, że śmiał z Łukasza. Olek podobnie jak Radek nominował Kasię. Drugą nominację otrzymała Magda Wójcik. Uczestnik nie podał żadnych konkretnych argumentów. Jak można się było domyślić, Kasia nominowała Radka, ponieważ jej zdaniem ma dwie twarze i Magdę Zając, ponieważ panie odczuwają do siebie niechęć.

Iza wskazała Magdę Zając, ponieważ jest najkrócej. Drugą osobą był Łukasz. Justyna z kolei nominowała Izę i Kasię, ponieważ ostatnio wprowadzała negatywną energię. Łukasz postanowił oddać głos na Izę, która wydała 300 zł na papierosy dla siebie. Wskazał również Radka.

d13zkm9

W tym tygodniu Igor nominował Kasię i Łukasza. Kasia zdaniem boksera za często kłamie, a Łukasz otrzymał głos za kłótnie, które wywołuje. Magda Zając postanowiła nominować Kasię, która zdaniem uczestniczki próbuje skłócić ludzi. Drugą osobą był Bartek, który zdaniem Magdy prowokuje sytuacje mające wbijać jej szpilę.

Najwięcej głosów otrzymali Kasia, Łukasz i Magda Zając. Teraz widzowie zdecydują, kto odpadnie z programu.

Na koniec programu Wielki Brat wtajemniczył Łukasza w to, że w domu pojawiły się dwie nowe osoby. Uczestnik ma podawać im jedzenie i przekazywać informacje. Pozostali mieszkańcy nie mogą o tym wiedzieć.

d13zkm9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13zkm9