Trwa ładowanie...

"Big Brother". Kto odpadł w 4. tygodniu programu?

Co tydzień z programu "Big Brother" odpada jedna osoba. Tym razem zagrożeni byli Radek i Klaudia. Widzowie zdecydowali, że dom Wielkiego Brata opuszcza Klaudia.

"Big Brother". Kto odpadł w 4. tygodniu programu?Źródło: ONS.pl
d2w611u
d2w611u

Czwarty tydzień programu "Big Brother" obfitował zarówno w kontrowersje, za sprawą szkolnego tygodnia oraz zabawy w strajk, jak i we wzruszenia dzięki wyjątkowemu prezentowi, który dostał Bartek Boruc. Ponadto Justyna Żak otrzymała od Wielkiego Brata immunitet i odetchnęła z ulgą. Niestety tyle szczęścia nie mieli Radek Palacz oraz Klaudia Marchewka, ponieważ to właśnie oni zostali nominowani do opuszczenia podwarszawskiej willi. Widzowie zadecydowali, że tym razem z programu "Big Brother" odpada Klaudia. Kobieta otrzymała 57% głosów.

Po wyjściu z domu "Big Brothera" Klaudia powiedziała: - Jedno jest pewne, zdążę na urodziny mojego brata, wiec się jaram.

Kobieta w programie podzieliła się swoją poruszającą historią. Widzowie dowiedzieli się, że po śmierci mamy została prawnym opiekunem swojego 11-letniego brata.

d2w611u

Klaudia Marchewka dodała również, że nie ma żalu do innych uczestników, ponieważ nominacje to część programu.

W tym tygodniu do opuszczenia programu "Big Brother" nominowane są trzy osoby: Magda Zając, Łukasz Darłak oraz Katarzyna Olek.

Kto odpadnie 21 kwietnia z programu "Big Brother"?

d2w611u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2w611u