Trwa ładowanie...
d6scxz2

"Big Brother". Kto odpadł w 4. tygodniu programu?

Co tydzień z programu "Big Brother" odpada jedna osoba. Tym razem zagrożeni byli Radek i Klaudia. Widzowie zdecydowali, że dom Wielkiego Brata opuszcza Klaudia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Program "Big Brother" opuszcza Klaudia Marchewka
Program "Big Brother" opuszcza Klaudia Marchewka (ONS.pl)
d6scxz2

Czwarty tydzień programu "Big Brother" obfitował zarówno w kontrowersje, za sprawą szkolnego tygodnia oraz zabawy w strajk, jak i we wzruszenia dzięki wyjątkowemu prezentowi, który dostał Bartek Boruc. Ponadto Justyna Żak otrzymała od Wielkiego Brata immunitet i odetchnęła z ulgą. Niestety tyle szczęścia nie mieli Radek Palacz oraz Klaudia Marchewka, ponieważ to właśnie oni zostali nominowani do opuszczenia podwarszawskiej willi. Widzowie zadecydowali, że tym razem z programu "Big Brother" odpada Klaudia. Kobieta otrzymała 57% głosów.

Po wyjściu z domu "Big Brothera" Klaudia powiedziała: - Jedno jest pewne, zdążę na urodziny mojego brata, wiec się jaram.

Kobieta w programie podzieliła się swoją poruszającą historią. Widzowie dowiedzieli się, że po śmierci mamy została prawnym opiekunem swojego 11-letniego brata.

d6scxz2

Klaudia Marchewka dodała również, że nie ma żalu do innych uczestników, ponieważ nominacje to część programu.

W tym tygodniu do opuszczenia programu "Big Brother" nominowane są trzy osoby: Magda Zając, Łukasz Darłak oraz Katarzyna Olek.

Kto odpadnie 21 kwietnia z programu "Big Brother"?

d6scxz2

Podziel się opinią

Share
d6scxz2
d6scxz2