Trwa ładowanie...
d2vug50

"Big Brother": uczucie kwitnie. Angelika pokazała romantyczne zdjęcie z Igorem

Angelika i Igor nie kryją, że są razem. Coraz chętniej pokazują wspólne zdjęcia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Big Brother" połączył Angelikę i Igora
"Big Brother" połączył Angelikę i Igora (kadr z programu)
d2vug50

"Big Brother" zakończył się już kilka tygodni temu, ale wciąż nie milkną jego echa. Wcześniej niewiele na to wskazywało, jednak okazało się, że Igor Jakubowski i Angelika Głaczkowska są razem. Choć obydwoje mieli się ku sobie w show, trzymali dystans. Dystans ten skrócili na jednej z imprez. Na wspomnianej imprezie alkohol lał się strumieniami, a domownicy bawili się przednio. I to bardzo. Najpierw wzięli wspólny prysznic, a później wylądowali w łóżku. Po całym zdarzeniu zaprzeczali, że między nimi iskrzy.

Zobacz też: "Big Brother": Angelika i Igor są razem. Oficjalnie potwierdzili

Musiało minąć sporo czasu, by przestali się oszukiwać. W rozmowie z "Faktem" ujawnili, że są parą. - U nas zachodzi wszystko tak szybko. To jest jak roller coaster Wszystko jest zwariowane (...) Każda doba, każdy dzień, każda godzina przeradzają się w coraz większą bliskość. Aż w końcu dochodzi do zjednoczenia - wyznała Angelika.

d2vug50

Zobacz także: "Big Brother": Madzia dostała samochód. "Słodki i kobiecy"

Wszystko wskazuje na to, że uczucie kwitnie. Para od czasu do czasu pokazuje wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Uczestniczka show pochwaliła się ostatnio migawką z wycieczki rowerowej. Zdjęcie zrobiło wrażenie na fanach - Angelika nie szczędzi wybrankowi czułości. Trzeba przyznać, że to uroczy obrazek.

A wy co sądzicie, pasują do siebie?

d2vug50

Podziel się opinią

Share

d2vug50

d2vug50