Trwa ładowanie...
d23ieym

"Big Brother": Madzia dostała samochód. "Słodki i kobiecy"

Magda Wójcik po prawie dwóch miesiącach od zwycięstwa w "Big Brotherze" odebrała samochód. Brak prawa jazdy nie przeszkodził jednak celebrytce w sesji zdjęciowej na tle auta. Przy okazji dodała, że jej największym problemem jest teraz nadanie pojazdowi odpowiedniego imienia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Madzia Wójcik wygrała "Big Brothera"
Madzia Wójcik wygrała "Big Brothera" (ONS.pl)
d23ieym

Choć finał "Big Brothera" już dawno za nami, niektórzy wciąż żyją emocjami związanymi z programem. Fani reaktywowanego reality-show nieustannie śledzą losy swoich ulubieńców. Jedną z tych osób, które mają największe grono wielbicieli, jest Magda Wójcik.

Słodka, infantylna, nieco naiwna i niezwykle urocza 31-latka podbiła serca widzów wrodzoną naturalnością. Z wdziękiem wplatała w swoje wypowiedzi angielskie słówka i zwroty. Chciała, aby wszyscy w programie się lubili, nie tworzyli grupek i sojuszy oraz unikali kłótni. Ona sama trzymała się z dala od wszelkich skandali i awantur w domu Wielkiego Brata. Jej mottem przewodnim było hasło "peace, love and glitter" ("pokój, miłość i brokat").

ZOBACZ WIDEO: Igor z "Big Brothera" przyszedł na premierę "Fightera". "Chciałem wejść na bombę"

Nic więc dziwnego, że to właśnie jej widzowie przyznali główną nagrodę, czyli 100 tys. złotych i samochód. I, o ile czek został jej wręczony od razu po wyjściu z domu Wielkiego Brata, na wymarzone auto musiała poczekać. Dopiero teraz, po prawie dwóch miesiącach od finału, otrzymała kluczyki.

d23ieym

"Wczoraj odebrałam cześć mojej nagrody- słodki, kobiecy samochodzik. Nadal szukam imienia dla mojego maleństwa. Hmm any ideas?" - napisała na Instagramie i zamieściła serię swoich zdjęć na tle samochodu. Przy okazji zapewniła, że już za dwa miesiące chce zdać egzamin na prawo jazdy, by móc w pełni cieszyć się swoją nagrodą. Trzymamy zatem kciuki!

d23ieym

Podziel się opinią

Share

d23ieym

d23ieym