Trwa ładowanie...
d4cj48g

"Big Brother": Igor Jakubowski i Angelika Głaczkowska są oficjalnie parą?

Igor Jakubowski i Angelika Głaczkowska podczas ostatniej edycji "Big Brothera" mieli ze sobą krótki, lecz dość intensywny romans. Jak się okazało, dwójka uczestników nadal utrzymuje ze sobą kontakt po zakończeniu programu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
“Big Brother”: Igor Jakubowski i Angelika Głaczkowska są oficjalnie parą?
“Big Brother”: Igor Jakubowski i Angelika Głaczkowska są oficjalnie parą? (East News)
d4cj48g

"Big Brother": Romans Igora i Angeliki

Igor Jakubowski i Angelika Głaczkowska poznali się w ostatniej edycji "Big Brothera". Pomimo że zawodowy bokser miał wcześniej romans z inną uczestniczką programu, Magdą Zając, bardzo szybko ulokował swoje uczucia w Angelice. Ich miłosna przygoda nie trwała jednak zbyt długo, ponieważ stewardessa jak szybko pojawiła się w "Big Brotherze", tak szybko go opuściła. Po jej odejściu Igor "wrócił" do Magdy, a jego relacja z Angelą wydawała się skończona.

"Big Brother": Igor Jakubowski i Angelika Głaczkowska razem na salonach

Jak się okazało, Jakubowski i Głaczkowska bardzo dobrze się razem bawią po zakończeniu programu. Dzień po finale reality show para uczestników pojawiła się na jednej z warszawskich imprez, otwarciu Studia Sztos. Na imprezie obydwoje chętnie robili sobie zdjęcia z innymi bywalcami, a Igor miał nawet okazję spotkać się z Przemysławem Saletą.

d4cj48g

Wraz z nimi pojawi się pojawiła się menedżęrka wielu gwiazd, Aldona Wleklak. Jest właścicielką jednej z najlepszych agencji PR w Polsce i pomogła ona w rozwoju kariery, takim osobom jak Małgorzata Socha czy Katarzyna Cichopek.

d4cj48g

Podziel się opinią

Share

d4cj48g

d4cj48g