Trwa ładowanie...

"Big Brother": Igor Jakubowski i Angelika Głaczkowska są oficjalnie parą?

Igor Jakubowski i Angelika Głaczkowska podczas ostatniej edycji "Big Brothera" mieli ze sobą krótki, lecz dość intensywny romans. Jak się okazało, dwójka uczestników nadal utrzymuje ze sobą kontakt po zakończeniu programu.

"Big Brother": Igor Jakubowski i Angelika Głaczkowska są oficjalnie parą?Źródło: East News
d2ltrnr
d2ltrnr

"Big Brother": Romans Igora i Angeliki

Igor Jakubowski i Angelika Głaczkowska poznali się w ostatniej edycji "Big Brothera". Pomimo że zawodowy bokser miał wcześniej romans z inną uczestniczką programu, Magdą Zając, bardzo szybko ulokował swoje uczucia w Angelice. Ich miłosna przygoda nie trwała jednak zbyt długo, ponieważ stewardessa jak szybko pojawiła się w "Big Brotherze", tak szybko go opuściła. Po jej odejściu Igor "wrócił" do Magdy, a jego relacja z Angelą wydawała się skończona.

"Big Brother": Igor Jakubowski i Angelika Głaczkowska razem na salonach

Jak się okazało, Jakubowski i Głaczkowska bardzo dobrze się razem bawią po zakończeniu programu. Dzień po finale reality show para uczestników pojawiła się na jednej z warszawskich imprez, otwarciu Studia Sztos. Na imprezie obydwoje chętnie robili sobie zdjęcia z innymi bywalcami, a Igor miał nawet okazję spotkać się z Przemysławem Saletą.

Wraz z nimi pojawi się pojawiła się menedżęrka wielu gwiazd, Aldona Wleklak. Jest właścicielką jednej z najlepszych agencji PR w Polsce i pomogła ona w rozwoju kariery, takim osobom jak Małgorzata Socha czy Katarzyna Cichopek.

d2ltrnr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ltrnr