Trwa ładowanie...

"Big Brother" — transmisja. Gdzie oglądać program na żywo w telewizji i online?

"Big Brother" wraca po 11 latach przerwy. Nowa edycja reality show miała swoją premierę 17 marca. Program możemy oglądać codziennie w telewizji i online. Podpowiadamy, gdzie dokładnie dostępny jest najnowszy "Big Brother".

"Big Brother" — transmisja. Gdzie oglądać program na żywo w telewizji i online?Źródło: TVN
d19bh2v
d19bh2v

"Big Brother". Gdzie obejrzeć w telewizji?

"Big Brothera" można oglądać w telewizji, konkretnie na kanale TVN7. Popularna "siódemka" będzie zdominowana przez reality show. Codziennie będą łączenia z Domem Wielkiego Brata:

  • o 9:50 w ramach "Big Brother — Pobudka",
  • o 13:35 w "Big Brother — Popołudnie",
  • o 16:40 w "Big Brother — Podwieczorek".

Od poniedziałku do soboty w TVN7 o godzinie 20:00 będą premierowe godzinne odcinki "Big Brothera". Po nich wyemitowane zostaną specjalnie programy nocne reality show, w których będą ekskluzywne materiały oraz kilkuminutowe wejścia i wywiady na żywo.

W każdą niedzielę o 20:00 w ramach "Big Brother Arena" będą rozmowy prowadzących z rodzinami uczestników. Ponadto dowiemy się, kto z nominowanych w czwartek mieszkańców opuści Dom Wielkiego Brata (głosują widzowie programu).

Dodatkowo co niedzielę o godzinie 18:00 na antenie TVN będzie emitowany program "Big Brother Tydzień", który podsumuje wydarzenia z życia mieszkańców.

d19bh2v

Program prowadzą Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Ohme, Bartek Jędrzejak oraz Filip Chajzer, który w ostatniej chwili zastąpił Ulę Chincz.

Pierwszy odcinek "Big Brothera" oglądało ponad 2 miliony widzów. Program wywołuje skrajne opinie.

"Big Brother". Gdzie obejrzeć online?

W internecie "Big Brother" dostępny jest w serwisie player.pl. Przygotowano też pakiet "Big Brother Non Stop", ale trzeba za niego zapłacić.

Ceny pakietu "Big Brother Non Stop":

  • 24 godziny - 10 złotych,
  • 7 dni - 20 zł,
  • 90 dni - 50 zł.

W ramach oferty znajdują się programy z niepublikowanymi materiałami: “Big Brother 18+”, “Big Brother News”, “Big Brother Stars”, “Big Brother Będzie się działo” oraz cotygodniowe podsumowanie wydarzeń.

Finał “Big Brothera” zaplanowany jest na 16 czerwca.

d19bh2v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d19bh2v