Trwa ładowanie...
d2qm1rr

"Big Brother": to jeszcze nie koniec. Specjalny odcinek już w niedzielę

"Big Brother" miał swój finał 16 czerwca, ale to jeszcze nie koniec atrakcji związanych z reality show. Już w niedzielę zostanie wyemitowany specjalny odcinek z wcześniej niepublikowanymi materiałami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magda Wójcik została zwyciężczynią "Big Brothera"
Magda Wójcik została zwyciężczynią "Big Brothera" (East News)
d2qm1rr

Emisja programu "Big Brother Extra" nastąpi w niedzielę 23 czerwca o 20:00 w TVN 7. Jak wynika z oficjalnego opisu, "realizatorzy przypomną najciekawsze wydarzenia z ostatnich trzech miesięcy w Domu Wielkiego Brata. Prowadzący porozmawiają z uczestnikami o ich wrażeniach i najlepszych wspomnieniach. Nie zabraknie wzruszeń i wyjątkowych emocji".

Obejrzyj: Magda z "Big Brothera" chce mieć własną kolekcję ubrań. "Coś glitter i sparkling"

Portal Wirtualnemedia.pl, dowiedział się, że częścią tego odcinka będą m.in. dodatkowe materiały z imprezy Domu Wielkiego Brata, która odbyła się w piątek przed finałem. Brali w niej udział niemal wszyscy uczestnicy domownicy najnowszej edycji reality show.

d2qm1rr

Przypomnijmy, że w niedzielnym finale zwyciężczynią została Magda Wójcik, która zgarnęła czek na 100 tys. zł.

Zobacz także: "Big Brother": Justyna Żak znów się tłumaczy. "Cieszę się, że już jest po wszystkim"

"Big Brother" powrócił do polskiej telewizji po 11 latach przerwy. Najnowsza edycja była emitowana od 18 marca. Kilka dni przed czerwcowym finałem zarząd TVN Discovery potwierdził, że reality show doczeka się kolejnej odsłony jesienią 2019 r. Właśnie trwa zbieranie zgłoszeń na castingi, w których mogą wziąć udział pełnoletni obywatele Polski i obcokrajowcy legalnie przebywający w naszym kraju.

d2qm1rr

Podziel się opinią

Share
d2qm1rr
d2qm1rr