Trwa ładowanie...
big brother

"Big Brother": reakcja domowników na wiadomość o opuszczeniu domu Wielkiego Brata przez Kubę

W domu Wielkiego Brata nie ma miejsca na zachowanie, które wykracza poza jakiekolwiek normy. Kuba Pyśk wyrzucony z "Big Brothera", a domownicy byli zdziwieni.

Share
"Big Brother": reakcja domowników na wiadomość o opuszczeniu domu Wielkiego Brata przez KubęŹródło: East News, fot: East News
d2av1au

Kuba wszedł do programu najpóźniej. Jego przygoda z reality show nie trwała jednak długo. Za rasistowskie i homofobiczne komentarze został karnie wyrzucony z Big Brothera. To nie pierwszy raz, kiedy uczestnicy są dyscyplinarnie wydalani. Wcześniej Maciej Borowicz został wyrzucony za mowę nienawiści. Na instagramowym koncie "Big Brothera" pojawiło się zdjęcie. "Grupa dowiaduje się, że Kuba musi opuścić Dom Wielkiego Brata" - czytamy w opisie. Powiedzieć, że są zdziwieni, to jak nie powiedzieć nic. Widać to szczególnie po minie Radka.

ZOBACZ TAKŻE: Klaudia Marchewka o wspólnych kąpielach w "Big Brotherze": "Wiedzieliśmy o sobie prawie wszystko"

"Dobra decyzja! To człowiek bez skrupułów!", "Każdy ponosi odpowiedzialność za swoje słowa i czyny" - piszą internauci, którzy nie mają wątpliwości, że postawa Wielkiego Brata była jak najbardziej słuszna.

Niewątpliwie opuszczenie, teraz Kuby, wcześniej Maćka pokazuje, że każdy powinien kontrolować swoje zachowanie. Jak widać, nie wszystkim się to udaje. Miejmy nadzieję, że każdy z tej "lekcji" wyciągnie wnioski.

Decyzja jest nieodwracalna, Kuby w domu Wielkiego Brata już nie ma.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d2av1au

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2av1au
d2av1au