"Big Brother": Radosław Palacz przeszedł niesamowitą metamorfozę

"Big Brother": Radosław Palacz przeszedł niesamowitą metamorfozę
Źródło zdjęć: © East News | East News

19.03.2019 08:02, aktual.: 19.03.2019 21:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Big Brother" ruszył. Na wznowienie emisji popularnego reality-show czekała cała Polska. Poznaliśmy pierwszych uczestników, którzy weszli do domu Wielkiego Brata. Spójrzcie, jaką metamorfozę przeszedł Radek Palacz.

Radosław Palacz pochodzi ze Śląska i z zawodu jest stolarzem. Ma swoje żelazne zasady i mówi, że jest patriotą. Dwie dekady temu stanął na ślubnym kobiercu a owocem tego związku są dwaj synowie.

- Jestem pamiętliwy. Uważam się za faceta charakternego, ale też skomplikowanego - określa siebie. "Jestem szczęśliwym człowiekiem, bo mogę robić to co kocham" - czytamy na instagramowym profilu Palacza.

Obraz
© East News | East News

O ile dziś Radek jest postawnym mężczyzną z bujnym zarostem i imponującą muskulaturą, kiedyś było zupełnie inaczej. Przez lata uczestnik reality-show przeszedł imponującą metamorfozę. Patrząc na zdjęcia z przeszłości trudno poznać Radka, którego zobaczyliśmy pierwszy raz na ekranie telewizora.

Uczestnik "Big Brothera" pochwalił się imponującą metamorfozą na Instagramie. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia. Zupełnie inna osoba!

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (36)
Zobacz także