Trwa ładowanie...

"Big Brother": Radosław Palacz przeszedł niesamowitą metamorfozę

"Big Brother" ruszył. Na wznowienie emisji popularnego reality-show czekała cała Polska. Poznaliśmy pierwszych uczestników, którzy weszli do domu Wielkiego Brata. Spójrzcie, jaką metamorfozę przeszedł Radek Palacz.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Metamorfoza uczestnika z "Big Brothera" zwala z nóg
Metamorfoza uczestnika z "Big Brothera" zwala z nógŹródło: East News, Fot: East News
d45w34e

Radosław Palacz pochodzi ze Śląska i z zawodu jest stolarzem. Ma swoje żelazne zasady i mówi, że jest patriotą. Dwie dekady temu stanął na ślubnym kobiercu a owocem tego związku są dwaj synowie.

- Jestem pamiętliwy. Uważam się za faceta charakternego, ale też skomplikowanego - określa siebie. "Jestem szczęśliwym człowiekiem, bo mogę robić to co kocham" - czytamy na instagramowym profilu Palacza.

Tutaj pisaliśmy o wszystkich uczestnikach "Big Brothera". Każdy jest inny i z pewnością widzów czeka mnóstwo emocji. O czym przekonaliśmy się już w pierwszym odcinku.

    East News
Źródło: East News, Fot: East News

O ile dziś Radek jest postawnym mężczyzną z bujnym zarostem i imponującą muskulaturą, kiedyś było zupełnie inaczej. Przez lata uczestnik reality-show przeszedł imponującą metamorfozę. Patrząc na zdjęcia z przeszłości trudno poznać Radka, którego zobaczyliśmy pierwszy raz na ekranie telewizora.

Uczestnik "Big Brothera" pochwalił się imponującą metamorfozą na Instagramie. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia. Zupełnie inna osoba!

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d45w34e

Podziel się opinią

Share
d45w34e
d45w34e