Trwa ładowanie...
d1utgtq

"Big Brother": pocałunek Madzi i Oleha wzbudził sensację

Oleh od dłuższego czasu zabiega o względy Madzi, która nie jest chętna na romans przed kamerami. Domownik nie daje jednak za wygraną i wykorzystuje każdą okazję, by być blisko "ukochanej".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Madzia i Oleh nie szczędzą sobie czułości
Madzia i Oleh nie szczędzą sobie czułości (Instagram.com)
d1utgtq

Widzowie "Big Brothera" przywykli do widoku Oleha przytulającego Madzię, która zazwyczaj stara się trzymać młodszego kolegę na dystans. Kamery Wielkiego Brata wychwyciły jednak scenę mogącą wskazywać na nowy rozdział w ich relacji. Na Instagramie "Big Brothera" pojawiła się fotka całującej się pary, która wywołała szczególne poruszenie.

Obejrzyj: Igor i Angelika z Big Brothera wylądowali w łóżku! "W końcu zaczęło się coś tam dziać" (KLIKA PUDELKA)

Jedni komentujący zwrócili uwagę na zachowanie Madzi, która podczas pocałunku nie przestawała robić sobie paznokci. Inni ucieszyli się na widok całującej się pary. "Oni tak bardzo do siebie pasują", "Czekałam na to, uwielbiam ich", "Może i nie będą parą, ale miło się na nich patrzy" – pisali "kibice" Madzi i Oleha.

Nie brakuje także komentarzy, które wskazują na "manipulację" Wielkiego Brata. Do pocałunku uchwyconego przez kamerą doszło w niedzielę późnym wieczorem, ale nie każdy wie, o okolicznościach tych czułości.

d1utgtq

Zobacz także: "Big Brother": wpłynęły skargi do KRRiT. Chodzi o program na żywo

Okazuje się, że Oleh poprosił o buziaka w policzek, ale Madzia nie chciała zepsuć sobie szminki. Domownik jednak nie odpuścił, nadstawił policzek i w ostatnim momencie odwrócił głowę.
- Później Madzia już się nie dała zrobić w balona. Chciał wymusić to samo, ale Madzia mówi, że już ten trik zna – zauważył jeden z widzów.

d1utgtq

Podziel się opinią

Share

d1utgtq

d1utgtq