Trwa ładowanie...

"Big Brother": Ola Balawender wyrzucona z programu. Kim jest uczestniczka reality show?

Ola Balawender została wyrzucona z programu "Big Brother". Wielki Brat stwierdził, że złamała regulamin. Internauci komentują, że to duża strata dla reality-show. Sprawdzamy, kim jest Ola Balawander z "Big Brothera" i co sprawiło, że tak ludzie ją polubili.

Share
"Big Brother": Ola Balawender wyrzucona z programu. Kim jest uczestniczka reality show?Źródło: East News
d11l8tx

"Big Brother": Ola Balawender wyrzucona z programu

Ola Balawender złamała regulamin "Big Brothera". Próbowała wpłynąć na wyniki głosowania widzów, sugerując, na kogo powinni oddawać głosy. Wielki Brat postanowił wyrzucić ją z programu. Jego decyzja jest nieodwracalna.

Widzowie reality-show mocno ubolewają nad wyrzuceniem uczestniczki z programu. Podobała im się jej uroda, poczucie humoru, pewność siebie. Komentują, że teraz nie mają po co oglądać "Big Brothera" i stracił on sens.

ZOBACZ: Ola Balawender za rażące naruszenie regulaminu musiała opuścić Dom Wielkiego Brata

"Big Brother": Kim jest Ola Balawender?

Ola Balawender to 20-letnia studentka psychologii pochodząca z Rzeszowa. To najmłodsza uczestniczka trwającej edycji "Big Brothera". Planuje zostać seksuologiem. Podkreśla, że chciałaby zostać "specjalistką od seksu". Jej marzeniem jest, żeby tematy łóżkowe nie były wśród Polaków owiane tabu.

d11l8tx

W pierwszych dniach programu starała się znaleźć z każdym z pozostałych wspólny język. Najlepiej dogadywała się z Malwiną, która szybko opuściła Dom Wielkiego Brata. Z kolei Ola już raz była nominowana, ale widzowie wybrali Przemysława Kardę, by odszedł z "Big Brothera".

Pochodzi z bardzo religijnej rodziny. Regularnie chodziła do kościoła od dziecka. - W kościele działałam przez bardzo długi czas, byłam w szkole katolickiej. Dalej jestem wierząca, dalej wierzę w Boga, ale wiele się zmieniło - mówiła.

W wolnym czasie dorabia jako baristka. Uwielbia jazdę na rolkach, a jej największą pasją jest śpiewanie. Uważa siebie za dziewczynę pewną siebie i swojego zdania. Zawsze broni swoich racji i przekonań. Bardzo ceni u innych ludzi szczerość.

d11l8tx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d11l8tx
d11l8tx