Trwa ładowanie...

"Big Brother": Przemysław Karda odpadł z programu. Wielki Brat przydzielił immunitet i nominował też do opuszczenia show

Poznaliśmy pierwszą osobę, która pożegnała się z programem "Big Brother". Głosy widzów zdecydowały, że Przemysław Karda opuści reality-show. Jednocześnie Wielki Brat przydzielił immunitet oraz sam nominował uczestników.

"Big Brother": Przemysław Karda odpadł z programu. Wielki Brat przydzielił immunitet i nominował też do opuszczenia showŹródło: East News
d32v93r
d32v93r

"Big Brother": Przemysław Karda opuszcza program

Przemysław Karda jest pierwszym uczestnikiem, który musiał opuścić Dom Wielkiego Brata. Zagrożona też była Aleksandra Balawander, ale widzowie zagłosowali na jej korzyść.

Przemek zapowiadał wcześniej, że może opuścić dobrowolnie "Big Brothera", żeby ratować koleżankę. Zdaniem bliskich mężczyzna dobrze bawił się w programie. Osiągnął też to, co zakładał przed wejściem do Domu Wielkiego Brata.

ZOBACZ TEŻ: Pierwszy lesbisjki pocałunek w "Big Brotherze". "To ja się zajmuję kobietą, nie kobieta mną"

"Big Brother": Kim jest Przemysław Karda?

Przemysław Karda ma 35 lat, pochodzi z Sochaczewa. Jest byłym żołnierzem. Prowadzi start-up związany z kryptowalutami. Ma też firmę, która organizuje obozy przetrwania dla biznesmenów. W przyszłości chciałby wykupić wyspę, na której ustanowiłby własne prawo.

d32v93r

"Big Brother": Wielki Brat przydzielił immunitet

Wielki Brat postanowił nadać immunitet jednemu z uczestników. Otrzymał go Mateusz Sławiński. Dzięki temu nie mogą go nominować pozostali mieszkańcy.

"Big Brother": Kolejne nominacje

Nominowano też kolejnych uczestników. Głosy pozostałych uczestników zdecydowały, że zagrożeni są Łukasz Stawicki i Karolina Sztafa. Wielki Brat postanowił nominować dodatkowo jedną osobę - jest nią Anna Izvarina.

Łukasz prowadzi firmę budowlaną specjalizującą się w dekarstwie. Uprawia sporty walki i biega. Znajomi mówią, że to pełen sprzeczności twardziel o gołębim sercu. Ćwiczy regularnie na siłowni i czyta poezję.

Karolina jest selekcjonerką w klubie. Z pochodzenia jest góralką i taki też ma temperament. To dziewczyna energiczna, pewna siebie i wybuchowa. Nie znosi sprzeciwu. Dodajmy, że wcześniej dostała immunitet.

d32v93r

Anna zajmuje się promocją klubu jachtowego ojczyma oraz wynajmem lokali użytkowych. Współpracuje też z blogerami na rynku rosyjskim.

d32v93r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d32v93r