Trwa ładowanie...
d4ke1iw

"Big Brother": Przemysław Karda odpadł z programu. Wielki Brat przydzielił immunitet i nominował też do opuszczenia show

Poznaliśmy pierwszą osobę, która pożegnała się z programem "Big Brother". Głosy widzów zdecydowały, że Przemysław Karda opuści reality-show. Jednocześnie Wielki Brat przydzielił immunitet oraz sam nominował uczestników.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Przemysław Karda odpadł z "Big Brothera". Na zdjęciu z nową prowadzącą Gabi Drzewiecką
Przemysław Karda odpadł z "Big Brothera". Na zdjęciu z nową prowadzącą Gabi Drzewiecką (East News)
d4ke1iw

"Big Brother": Przemysław Karda opuszcza program

Przemysław Karda jest pierwszym uczestnikiem, który musiał opuścić Dom Wielkiego Brata. Zagrożona też była Aleksandra Balawander, ale widzowie zagłosowali na jej korzyść.

Przemek zapowiadał wcześniej, że może opuścić dobrowolnie "Big Brothera", żeby ratować koleżankę. Zdaniem bliskich mężczyzna dobrze bawił się w programie. Osiągnął też to, co zakładał przed wejściem do Domu Wielkiego Brata.

d4ke1iw

ZOBACZ TEŻ: Pierwszy lesbisjki pocałunek w "Big Brotherze". "To ja się zajmuję kobietą, nie kobieta mną"

"Big Brother": Kim jest Przemysław Karda?

Przemysław Karda ma 35 lat, pochodzi z Sochaczewa. Jest byłym żołnierzem. Prowadzi start-up związany z kryptowalutami. Ma też firmę, która organizuje obozy przetrwania dla biznesmenów. W przyszłości chciałby wykupić wyspę, na której ustanowiłby własne prawo.

d4ke1iw

"Big Brother": Wielki Brat przydzielił immunitet

Wielki Brat postanowił nadać immunitet jednemu z uczestników. Otrzymał go Mateusz Sławiński. Dzięki temu nie mogą go nominować pozostali mieszkańcy.

"Big Brother": Kolejne nominacje

Nominowano też kolejnych uczestników. Głosy pozostałych uczestników zdecydowały, że zagrożeni są Łukasz Stawicki i Karolina Sztafa. Wielki Brat postanowił nominować dodatkowo jedną osobę - jest nią Anna Izvarina.

d4ke1iw

Łukasz prowadzi firmę budowlaną specjalizującą się w dekarstwie. Uprawia sporty walki i biega. Znajomi mówią, że to pełen sprzeczności twardziel o gołębim sercu. Ćwiczy regularnie na siłowni i czyta poezję.

Karolina jest selekcjonerką w klubie. Z pochodzenia jest góralką i taki też ma temperament. To dziewczyna energiczna, pewna siebie i wybuchowa. Nie znosi sprzeciwu. Dodajmy, że wcześniej dostała immunitet.

Anna zajmuje się promocją klubu jachtowego ojczyma oraz wynajmem lokali użytkowych. Współpracuje też z blogerami na rynku rosyjskim.

d4ke1iw

Podziel się opinią

Share
d4ke1iw
d4ke1iw