Trwa ładowanie...

"Big Brother". Konflikt między Dawidem a Kamilem się zaostrza. O co poszło uczestnikom programu?

Kilka dni temu w "Big Brotherze" doszło do sporu między dwoma uczestnikami programu. Kamil i Dawid mieli ostrą wymianę zdań.

"Big Brother". Konflikt między Dawidem a Kamilem się zaostrza. O co poszło uczestnikom programu?Źródło: Materiały prasowe
d2acio5
d2acio5

Konflikt pomiędzy mieszkańcami domu Wielkiego Brata zaostrzył się, po tym, gdy mieszkańcy bawili się w cyrk. Według niektórych uczestników Kamil Lemieszewski bardzo niestosownie wypowiedział się na temat osób niepełnosprawnych.

Jedną z osób, która postanowiła mu bezpośrednio zwrócić uwagę, był Dawid Łojewski. Mężczyzna zasugerował, że Kamilowi brakuje inteligencji społecznej.
- Są czasami takie sytuacje, że nie masz żadnych hamulców. Ja to nazywam inteligencją społeczną, tobie tego trochę brakuje momentami - powiedział.

Według Dawida jego słowa miały dotknąć Kamila, który przez następny dzień wyglądał na bardzo urażonego.

d2acio5

- Od wczoraj chodzisz cały czas urażony i zachowujesz się jak 12-letnia panienka. Ja przynajmniej potrafię ci powiedzieć w twarz, że zachowujesz się jak dzwon - stwierdził Dawid.

Na tym jednak się nie skończyło. Po zawodach uczestników, Kamil złożył gratulację Dawidowi, wyciągając do niego rękę. Drugi z uczestników nie odwzajemnił gestu.

- Nie podam ci ręki. Zachowujesz się jak gnój, dlatego Ci jej nie podam - zareagował.

ZOBACZ TAKŻE: "Big Brother": Mama Mateusza odwiedziła dom Wielkiego Brata

d2acio5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2acio5