Trwa ładowanie...
d48vzjq

"Big Brother": matematyczne łamigłówki zbiły uczestników z tropu

Wielki Brat nie daje uczestnikom programu się nudzić. W ostatnim odcinku uczestnicy zmagali się z… łamigłówkami matematycznymi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Igor stanął przed matematycznym wyzwaniem
Igor stanął przed matematycznym wyzwaniem (East News, Fot: East News)
d48vzjq

Wielki Brat wprowadził nowy sposób oceny uczestników. Mieszkańcy domu zdobywają punkty, przyznawane m.in. przez widzów. Od teraz będą musieli walczyć, by zdobyć ich jak najwięcej.

Stawka jest dość wysoka, bo uczestników, którzy będą mieli 9 punktów i więcej, czeka na nich szereg przywilejów i przysług od pozostałych uczestników. Ci, którzy będą mieli poniżej 8 punktów, zostaną pozbawieni wszystkich przyjemności. Pierwsze konsekwencje tego systemu zaczęli odczuwać już pierwszego dnia.

Zobacz także: "Big Brother". Zachowanie Justyny i Pawła rozpętało burzę w internecie

d48vzjq

I chociaż to urozmaicenie wzbudziło sporą dyskusję, kolejna "atrakcja" wzbudziła wśród nich już większą wesołość. Tym razem musieli się zmierzyć z matematycznymi łamigłówkami (co ciekawe, właśnie takie zadania musieli rozwiązywać w dniu, którym maturzyści pisali egzamin z matematyki).

Przykładowo Igor musiał podać liczbę krawędzi sześcianu (12). Pozornie proste pytanie zbiło go z tropu i podanie odpowiedzi zajęło mu dłuższą chwilę. Ostatecznie udało mu się zadanie rozwiązać. Migawka z zadania trafiła na oficjalny instagramowy profil programu, wywołując wesołość wśród internautów. Ostatecznie sporo pochwaliło uczestnika, pisząc, że "dał radę".

A wy, oglądaliście ten odcinek? Jak waszym zdaniem poszło uczestnikom z łamigłówkami?

Zobacz także: "Big Brother": Angelika odpadła z programu. Internauci komentują

d48vzjq

Podziel się opinią

Share
d48vzjq
d48vzjq