Trwa ładowanie...
ycipk-2y6zzk
big brother

"Big Brother": Marlena Klimczyk też chce opuścić dom. "Marnuję tutaj czas"

W domu Wielkiego Brata nie dzieje się najlepiej. Producenci reality-show mogą mieć problem - kolejna osoba chce opuścić program.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marlena Klimczyk planuje opuścić program w poniedziałek
Marlena Klimczyk planuje opuścić program w poniedziałek (ONS.pl)
ycipk-2y6zzk

Marlena Klimczyk ewidentnie nie może zaaklimatyzować się w domu Wielkiego Brata. Rozżalona wspominała, że w programie nie jest w pełni sobą, ponieważ boi się negatywnej oceny widzów. Dziewczyna dała się poznać jako jedna z najcieplejszych i najbardziej sympatycznych osób biorących udział w show, jednak jej cierpliwość się wyczerpała.

Punktem zwrotnym było odejście z programu Daniela Barłóga, który nie mógł się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Po tym, gdy uduchowiony góral opuścił willę, pozostali uczestnicy zaczęli komentować jego decyzję. Klimczyk wyznała, że bardzo męczy się w domu Wielkiego Brata i kilkukrotnie wspominała o tym, że też planuje pożegnać się z show. Wygląda na to, że gruntownie przemyślała swoją decyzję.

ycipk-2y6zzk

- Podjęłam decyzję, że rezygnuję. Mi jest szkoda swojego czasu, który czuję, że tutaj marnuję - powiedziała uczestniczka rozmawiając z Łukaszem Darłakiem. Wyznała też, że chce opuścić dom Wielkiego Brata w poniedziałek.

Cala sytuacja może być niezwykle problematyczna dla twórców show. Minął raptem tydzień, a już dwie osoby opuszczają willę na własne żądanie. Nie wróży to dobrze...

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2y6zzk

ycipk-2y6zzk
ycipk-2y6zzk