Rozrywka"Big Brother". Marlena Klimczyk myśli o odejściu z programu

"Big Brother". Marlena Klimczyk myśli o odejściu z programu

"Big Brother". Marlena Klimczyk myśli o odejściu z programu
Źródło zdjęć: © ONS.pl

23.03.2019 22:12, aktual.: 24.03.2019 16:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie ochłonęliśmy jeszcze po odejściu Daniela Barłóga z programu "Big Brother", a już kolejna uczestniczka myśli o wyprowadzeniu się z willi Wielkiego Brata. Czy Marlena Klimczyk opuści show?

Pierwszy tydzień programu "Big Brother" obfitował w liczne kontrowersje. Największym szokiem, zarówno dla widzów, jak i uczestników, było odejście z programu Daniela Barłóga. Okazało się, że Marlena Klimczyk również myśli o opuszczeniu "Big Brothera". Po rezygnacji Daniela Barłóga z programu mieszkańcy podwarszawskiej willi Wielkiego Brata zaczęli rozmawiać o zaistniałej sytuacji. Szybko okazało się, że nie tylko on miał pewne wątpliwości.

Marlena Klimczyk i Maciek Borowicz wspólnie zastanawiali się na tym, czy niedzielna eliminacja dojdzie do skutku. Stwierdzili, że produkcja musi podjąć bardzo trudną decyzję. Wtedy Marlena stwierdziła, że "będą mieli kocioł, jak dołączę do Daniela". Czy Marlena Klimczyk poważnie myśli o rezygnacji z udziału w programie "Big Brother"?

Kobieta wcześnie mówiła o tym, że w willi Wielkiego Brata nie jest w pełni sobą, ponieważ boi się negatywnej oceny widzów. Marlena Klimczyk to jedna z najcieplejszych i najbardziej sympatycznych osób zamieszkujących dom "Big Brothera".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (57)
Zobacz także